Ardahan Evden Eve Nakliyat

Mar 17, 2021 Uncategorized

Ardahan evden eve nakliyat firmamız, profesyonel uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile nakliye hizmeti için sizlerin yanında. Firmamız olarak taşımak istediğiniz ev ve ofis eşyalarınızı şehir içi ya da şehirler arası fark etmeksizin istediğiniz noktaya taşıyoruz.  Taşınma öncesinde firmaları tarafından gönderilen bir ekspertiz eşyalarınızı inceler.  Evden eve nakliye ücretleri, ekspertizin incelemesi sonrasında belirlenir. Taşınması planlanan her türlü eşyanız uzman ekibimiz tarafından tek tek ambalaj işleminden geçirilir. Ambalaj sırasında kullanılan malzemeler pat pat naylonlar ve kalitesi yüksek markalı battaniyelerdir.

Bu ambalaj sistemi sayesinde eşyalarınız her türlü hava koşuluna, hasara ve darbeye karşı korunmuş olur. Evinizde bulunan yatak odası mobilyası, çocuk odası takımı gibi eşyalarınızın sökülmesi ve taşındığı adreste kurulumu ekibimiz tarafından yapılır. Ayrıca çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızın bağlantısı da yine işinde uzman ekibimiz tarafından sağlanır. Firmamız birden fazla alanda nakliye hizmeti vermekte. Ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti firmamızın nakliye hizmetleri arasında. Ardahan evden eve nakliyat firmasından nakliye işleriniz için bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ardahan Ofis Taşıma

Ardahan evden eve nakliyat firması olarak taşımak istediğiniz ofis eşyalarınızın şehir içi ya da şehirler arası fark etmeden istediğiniz adrese nakliyesini sağlıyoruz. Ardahan evden eve nakliyat firması olarak, işinde uzman ve profesyonel ekip ile çalışmaktayız. Ofisinizde bulunan mobilyalar uzman ekibimiz tarafından taşınma sırasında sökülür ve taşındığı adreste yeniden kurulumu yapılır. Mobilyalarınız taşınırken kaliteli battaniyelere sarılır.

Bu sayede mobilyalar her türlü çizilmeye ve hasara karşı korunmuş olur. Ofisinizde bulunan bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar havalı naylonlar ile ambalajlanır ardından karton kolilere yerleştirilir. Her türlü elektronik eşyanız taşınacağı adrese ekibimiz tarafından güvenle ulaştırılır.  Firmamızdan taşınacak olan ofis eşyalarınızın nakliyesi için bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ardahan evden eve nakliyat firması sizlerin bir telefon kadar yakınınızda. Çalışanlarımız sizleri bilgilendirmekten ve hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Ardahan Eşya Depolama

Ardahan evden eve nakliyat firmasının hizmetlerinden biri de eşya depolama hizmetidir. Taşınma sürecinde çeşitli nedenlerden ötürü eşyalarınızın bekletilmesini isteyebilirsiniz. Bu noktada eşya depolama alanlarımızdan faydalanabilmeniz mümkün.  Ardahan evden eve nakliyat firmamızın eşya depolama alanları güvenli ve temiz alanlardır. Eşya depolama ücretleri aylık olarak alınmaktadır. Eşyalarınız bu güvenli ve temiz alanlarda istediğiniz süre boyunca kalabilir.

Bu alanlar her türlü hava koşuluna hırsızlığa ve diğer tehlikelere karşı güvenlik çalışanları tarafından yedi gün yirmi dört saat korunmaktadır. Ekibimiz eşyalarınızın bu alanlara taşınmasından önce hepsini tek tek paketler. Paketleme işleminde kaliteli malzemeler kullanılır. Eşyaların paketlemesi uzun süre beklemeye dayanıklı şekilde yapılır. Eşya depolama hizmeti için firmamıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ardahan evden eve nakliyat firması, sizlerin bir telefon kadar yakınınızda. Ardahan evden eve nakliyat ekibimiz, sizleri bilgilendirmekten ve hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Ardahan Şehir İçi Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat şirketi şehir içinde her noktaya ev ve ofis eşyalarınızı taşımak için nakliye hizmeti sunmakta. Ardahan evden nakliye ücretleri, adres uzaklığına göre fiyatlarda değişkenlik gösterir. Uzman ekibimiz eşyalarınızı her türlü hasara karşı korunaklı bir şekilde paketler. Eşyalarınızın sökülmesi ve kurulumu işinde uzman ekibimiz tarafından sağlanır. Ambalaj işleminde pat pat naylonlar ve kaliteli battaniyeler kullanılır.  Eşyalarınızın nakliye aracına yerleştirilmesinde ekibimiz son derece tedbirli davranır.

Eşyalarınız taşındığı adreste ekibimiz tarafından yerleştirilir.  Bağlantısı gereken ve kurulum gerektiren eşyalarınızın yerleşimi de ekibimiz tarafından yapılır. Mutfak eşyalarınız gardırop giysileriniz talebiniz doğrultusunda ekibimizce toplanır. Ardından usulüne uygun şekilde paketlenir. Ayrıca salon eşyalarınız vitrin süsleri avizelerimiz de yine ekibimiz tarafından paketlemesi yapılan eşyalar arasındadır. Ardahan evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon kadar yakın. Çalışanlarımızdan bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Ardahan Şehirler Arası Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat şirketi, sizlere profesyonel şehirler arası nakliyat hizmeti sunuyor. Firmamız geniş ulaşım ağına sahiptir. Taşımak istediğiniz ev ve ofisinizin bir şehirden bir başka şehre itina ile nakliyesini sağlar. Firmamız olarak uzman ekip ile çalışmaktayız. Ekibimiz nakliye öncesinde evinize ya da ofisinize gelerek bütün eşyalarınızı tek tek ambalaj işleminden geçirir. Her türlü eşyanız çeşidine ve boyutuna göre itina ile paketlenir. Paketleme işlemi uzun yol şartları ve hava koşulları göz önünde bulundurularak yapılır. Eşyalarınız nakliye aracına birbirine çarparak zarar görmeyecek şekilde istiflenir. Ardahan evden eve nakliyat firmasından bir telefon ile nakliye hizmeti talep etmeniz mümkün. Çalışanlarımızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ardahan Asansörlü Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat firmasının müşterilerine sunduğu asansörlü nakliyat hizmeti ile yüksek binalara eşya indirip çıkarmak son derece kolay. Günümüzde yüksek binaların sayısı oldukça fazla. Bu yüksek binalar hem ev hem de ofis olarak kullanılıyor. Asansörlü vinçler sayesinde binanın dış yüzeyinden istenilen katın pencere ya da balkonuna kolaylıkla ulaşılır. Asansörlü nakliyat ile taşınma sürecinde zamandan tasarruf sağlanır.

Bu şekilde taşınan eşyalar hasar görmez.  Taşınmanın yorucu ve stresli kısmını uzman ekibimize bırakın. Uzman ekibimiz eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz adrese güvenle taşır. Sizlere de yeni evinizin ya da ofisinizin keyfini çıkarmak kalır. Ardahan evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan her türlü nakliye hizmeti ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çalışanlarımız sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Ardahan Sigortalı Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat çalışanlarımız eşyalarınızın nakliyesi sırasında son derece tedbirli davranır. Eşyalarınız, türüne ve boyutlarına uygun hasar almayacak şekilde paketlenir. Ancak yine de her ihtimale karşı firmamız eşyalarınızı, sigortalı nakliyat hizmeti ile güvence altına alır.  Sigortalı nakliyat hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir hizmet türüdür.

Bu hizmet sayesinde eşyalarınız her türlü hasara kayıp ve çalınma olayına karşı sigortalanmış olur. Ancak bazı eşyalar sigorta kapsamına girmez. Bu eşyalar silah, para, ziynet eşyası ve değeri yüksek antika eşyalar. Bu tür eşyaların siz müşterilerimiz tarafından bireysel olarak sigortalanması tavsiye edilir. Ardahan evden eve nakliyat firması her türlü eşyanızın taşınması için bir telefon kadar yakınınızda. Firmamızdan bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

 

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara