Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün hayat şartları daha da zorlaşmakta ve bizleri de ister istemez bulunduğumuz yerden başka yerlere sürüklemektedir. Zekeriyaköy evden eve nakliyat olarak bizlerde bu zor yaşam koşullarında siz değerli vatandaşlarımızın en azından taşınma işlemini kolay kılmak adına yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Böylesi bir mega kentte bırakın eşya taşınmasını normal bir yerden bir yere bile gitmenin ne kadar zor olduğunun çok iyi farkındayız.
Bu sebeple de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilme adına tüm araçlarımıza son model navigasyonlar yerleştirdik ve sizler için nakliyat masrafını minimuma indirdik. Bundaki asıl amacımız ise sizleri fırsatçılardan korumaktır. Günümüzdeki trafiği bahane ederek sizlerden daha fazla para koparma derdinde olanlara karşı bir nebze olsun sizlere işini dürüstçe yapan başka nakliyat çalışanları olduğunu ispatlamaktayız.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliye Her Şey Dahil

Zekeriyaköy evden eve nakliyat olarak her şey dahil olacak şekilde eşyalarınızı en uygun fiyata taşıyoruz. Bizim yapmakta olduğumuz nakliyat işlerinin tamamı faturalandırılmaktadır. Böylece resmi iş yapmakta ve devletimize vergimizi ödemekteyiz. Yine nakliyat işlemlerimizin tamamı garantili olup taşınacak olan bütün eşyalarınızı sigortalıyor ve başlarına gelebilecek olması muhtemel her tür zararın tamamını karşılıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmiyoruz.
Asansörlü taşımacılık yapan ekibimiz eşyalarınızın tamamını çok dikkatli olacak bir şekilde parçalarına ayırır ve aynı dikkatle tüm parçaları havalı paketleme malzemesi ile paketler. Paketlemesi biten eşyalarınız bir yandan araçlarımıza asansör yardımı ile hiçbir zarar görmeden yüklenir. Zekeriyaköy evden eve nakliyat ekibimiz arkada hiçbir atık bırakmadan evi boşaltır. Aynı şekilde yeni taşınacağınız adreste de eşyalarınızın tamamının kurulumunu gerçekleştirerek sizlere en ufak bir ekstra iş bırakmazlar. Tüm bu her şey dahil hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.