Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Hepimiz İstanbul gibi bir şehirde yaşamanın ve ev geçindirmenin ne kadar zor olduğunu bilmekteyiz. Üsküdar evden eve nakliyat olarak bazen işiniz, bazen de ekonomik durumunuz sebebiyle ev ya da ofis değiştirmek zorunda kaldığınız da her zaman yanınızdayız. Taşınmak gibi çok zor ve meşakkatli olan bir işi sizle için daha kolay kılmanın derdine düştük ve bu konuda oldukça tecrübe kazandık. Tecrübeli şoförlerimiz ve alanında uzman ekibimiz sayesinde İstanbul gibi kocaman bir şehirde bile taşınma işlemi süresini minimuma indirmeyi başardık.
Bizim size tavsiyemiz asla bilmediğiniz kişilere ya da karşınızda muhatap bile bulamayacağınız kurumsallaşamamış kişilere eşya taşıtmayınız. Çünkü bu gibi şahıslar sizin sıkıntınızı gidermekten çok alacakları paranın peşindedirler. Birçok kez müşterilerimizden eşyalarının kırılıp, ezildiğini hatta kaybolduğunu duyduk. Bu sebeple siz siz olun tanımadığınız kişilere nakliyat konusunda bulaşmayın.

Üsküdar Evden Eve Nakliye Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üsküdar evden eve nakliyat olarak ilk önce bizi aradığınızda size randevu veririz ve verdiğimiz tarihte adresinizde oluruz.
Geldiğimiz zaman taşınacak eşyalarınızı garanti kapsamına alır ve böylece sizlere hiçbir mağduriyet yaşatmayız.
Nakliyat işini yapacak araç ve ekipmanları son model olup gayet nezihtir.
Yine aynı şekilde Üsküdar evden eve nakliyat ekip arkadaşlarımız güler yüzlü, gayet saygılı ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.
Adresinize gelen arkadaşlar evinize ayaklarına galoş takarak girmektedirler. İşlerini gayet temiz bir şekilde yapan ekibimizin sizin de takdirinizi kazanacağından şimdiden eminiz.
Tüm eşyalarınızı söken ve en iyi şekilde paketleyen ekibimiz araca yükleme işlemini de aynı hassasiyetle gerçekleştirmektedir.
Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızın tamamının burada da kurulumu yapılır ve sizlere evinizi kullanıma hazır bir şekilde tertemiz bırakırlar.
Beyaz eşya ya da mobilya için ayrıca bir kurulum masrafı asla çıkartılmaz sizlere.
Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri aramanız ve randevu almanız yeterlidir.