Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Her meslek dalı gibi nakliyat işi de ehemmiyet verilmesi ve tecrübe gerektiren bir meslek grubudur. Her önüne gelen nakliyat işi yapamaz. Biz Sultangazi evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak bu işe yıllarımızı verdik ve emek hırsızlarına asla prim verilmesi taraftarı değiliz. Çünkü bu tarz kaçak iş yapan kişilere eşyanızı taşıttığınız zaman olası bir yaşanacak problemde karşınızda muhatap bulamamaktasınız. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, bu tarz kaçak taşımacılık işi yapan kişilere eşya taşıtıp da problem yaşamayan daha hiç duymadım.
Bu tarz insanlara eşya taşıtanların ya eşyaları kırılmış, ya yırtılış ya da daha kötüsü bazı değerli eşyaları kaybolmuştur. Kurumsallaşmış bir firma ise sizlerle her daim muhatap olmakta ve tekrardan sizlerden iş alabilmek için elinden gelen hizmetin en iyisini sizlere sunmanın derdindedir.

Sultangazi Evden Eve Nakliye Fiyatı ve Hizmeti

Şirketimiz olan Sultangazi evden eve nakliyat hem fiyat hem de hizmet noktasında sizlere en iyisiniz sunmanın derdindedir her zaman. Bizi biz yapan ve rakiplerimizden bir adım öne çıkaran da sizlere en iyi hizmeti verebilme hedefi ile hareket etmemizdir. Bir kere işimizi severek yapıyor ve hiçbir işimizi küçümsemiyoruz. Kullandığımız araçlar ve çalıştığımız ekip arkadaşlarımız nakliyat işlemi için birinci sınıf araç ve kişilerden oluşmaktadır.
Bizimle yapacağınız taşımacılık hizmetleri esnasında bütün eşyalarınız firmamızın garantisi altında olmaktadır. Yaşanabilecek her türlü olumsuz bir durumda bütün masraflar Sultangazi evden eve nakliyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Hiçbir firma yaptığı işten zarar etmek istemez, durum böyle olunca ekip arkadaşlarımızda işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Bu eşyalarınızın söküm aşamasından, paketlenme aşamasına, ardından araçlara yükleme ve tekrardan indirme aşamasına kadar böyledir. En son yine tüm eşyalarınızı sizlere tamamı kurulmuş ve kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz.