Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Şişli Evden Eve Nakliyat

Günümüzde o kadar çok taşımacılık yapanlar çoğaldı ki adeta mantar gibi her yerden patladı dense yeridir. Fakat biz Şişli evden eve nakliyat konusunda profesyonel hizmet veren bir firma olarak bu konuda her zaman müşterilerimizi uyarmaktayız. Asla ne olduklarını bilmediğiniz ve biz taşıma işi yapıyoruz diye kişilere eşyanızı taşıtmayınız. Çünkü bu tarz kişilerin çoğu amiyane bir tabirle vurguncudur. Siz ve eşyanızdan çok alacakları paraya bakmaktadırlar. Hatta varsa değerli eşyanız taşınma işlemi esnasında onları bile almaktadırlar.
Biz yıllardır bu işi yapıyoruz ve bu tarz olaylarla o kadar çok karşılaştık ki size hangisini anlatalım bizde bilemiyoruz. Bir kere böylesi kişilerle anlaştığınız zaman, başınıza bir iş geldiğinde karşınızda muhatap bulamamaktasınız. Kim çaldı eşyanızı sarı çizmeli Mehmet ağa.

Şişli Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl?

Şişli evden eve nakliyat olarak bir kere kurumsallaşmış bir firmayız ve karşınızda bir muhatabınız var. Bütün nakliyat işlemlerimizde taşınma bedeli tutarı fatura olarak kesilmekte ve böylece yaptırmış olduğunuz iş bir resmiyet kazanmaktadır. Yine aynı şekilde fatura kesim işlemi esnasında taşınacak olan bütün eşyalarınız sigorta kapsamına dahil edilmektedir. Bu şekilde herhangi bir eşya çizilmesi, kırılması ya da kaybolması durumunda bütün zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde istediğiniz yerden eşyalarınızı alıyor ve yine istediğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz. İşinin ehli ve deneyimli usta ekibimiz ise eşyalarınızı tam bir profesyonellik içerisinde söker ve paketler. Şişli evden eve nakliyat noktasında hizmet veren firma çalışanları size ve eşyalarınıza en iyi hizmeti sunmanın derdindedir. Paketlemesini yaptıkları eşyaları yine aynı şekilde yeni adresinde paketinden çıkartarak montajlama işlemini yaparlar.
Hiçbir eşyanızda en ufak bir çizik ya da kırık görmezsiniz. Çünkü ne yaptığını bilen uzman bir ekip kadromuz var. Sizleri de bu hizmetten yararlanmaya davet ediyor ve firmamıza ulaşmanızı bekliyoruz.