Sinop Evden Eve Nakliyat

Mar 26, 2021 Uncategorized

Evden eve nakliyat, zamanımızda en çok gerekli olan hizmet gruplarından biridir. Eskiden müstakil ya da tek katlı evlerde profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyulmadan taşınma işlemleri yürütülebilirken, günümüzde artan bina sayısı ve katları, Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız gibi profesyonel hizmet sunan nakliyat firmalarına yerini bırakmış durumdadır. Eski tip taşımacılık yöntemlerine göre, işini çok daha pratik ve kaliteli yürüten firmamız ile eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesini engellediğiniz gibi, hasar görmesi halinde hak talep etme şansınız da bulunur. Her zaman yenilikçi ve yaratıcı çözümleri sunan firmamız ile taşınma işleri artık çok daha kolay hale gelmektedir. Alanında eğitimli ve deneyimli personelimiz her türlü aksaklığa karşı çözümler sunan, yapıcı çalışanlardır. Güler yüzlü ve sakin bir çalışma ortamı bulunan Sinop Evden Eve Nakliye Ücretleri ise en uygun fiyatları sizlere sunar.

Sinop Ofis Taşıma

Pek çok iş grubu için ofisler şirketlerin beyni halindedir. Çalışanların mesai saatleri içinde devamlı olarak vakit geçirdikleri ofisler, gerekli tüm koşulları sağlamalıdır. Telefon görüşmeleri yapılması, müşterilerle yüz yüze temas ve daha pek çok önemli iş ofislerde yürütülür. Ofislerin çalışanlar için herhangi bir kusur barındırması, ofis taşıma hizmetlerini ortaya çıkarmıştır. Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız ile sadece evden eve taşımacılık değil ofis taşımacılığında da ilk akla gelen firmalardan biri halindeyiz. Ofis taşıma işleri de ev taşıma işi kadar planlı ve detaylı yürüttüğümüz işlerdir. Ofislerin demirbaşları olan mobilyalar, teknolojik aygıtlar ve özel evraklar üç ayrı grupta paketlenir ve üzerinde çalışılır.

Firmamız ile iletişime geçmenizin hemen ardından ofislerinize eksperimizi görevlendiririz. Sinop Evden Eve Nakliyat firması olarak bu konuyu dikkate alır, gerekli prosedürleri takip ederiz. Eksperimizin belli başlı kontrolleri sağlayıp, firmamıza bir rapor sunması gerekir. Sunulması gereken bu raporda firma personelimizin bilmesi ve hazırlıklı gelmesi gereken detaylar bulunur. Oda ve kat sayısı, taşınacak ve taşınmayacak eşya sayısı, de montaj gereken mobilya ve teknolojik aygıtlar, asansörlü taşıma için içerden ve dışardan kontroller bulunur. Bunun ardından fiyatlandırma yapılır ve sigorta işlemleri başlatılır. Sinop Evden Eve Nakliyat firması olarak izlediğimiz bu yol sayesinde işlerimiz her daim planlı ve programlı bir şekilde yürütülür.

Firma personellerimiz taşınma günü gerekli ekipman ve personelle ofislerinize gelerek taşınma sürecini başlatır. Taşınma süreci öncesi asansör hizmeti kullanılacaksa bu arada o da yerine yerleşir ve gerekli kontrolleri sağlanır. Çalışanlarımız kendi alanlarına göre dağılım göstererek işleri bölüşür. Sinop Evden Eve Nakliyat firması olarak her personelimizin kendi alanında çalışmasını her daim destekleyerek, işlerin en pratik şekilde yürütülmesini sağlarız.

De montaj işlemleri firma marangozu ve teknisyenimiz tarafından sağlanır ve parçalar paketleme grubu tarafından numaralı bir şekilde paketlenir. Evrak ve dosyalar ise üzeri etiketli olarak paketlenir ve yeni ofislerinizde masaya bırakılır. Asansör sisteminin kurulmasının hemen ardından paketlenmiş eşyalar asansöre yüklenir ve aşağıdan personelimiz tarafından apartmanın dış cephesine zarar vermeden alınarak nakliye aracına yüklenir. Eşyalarınız yeni ofislerinizde de sizlerin istediği alanlara yerleştirilir ve kurulumları sağlanır. Sinop Evden Eve Nakliye Ücretleri kapsamının içerisinde bulunan ofis taşıma ücretleri de dahil olmak üzere sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Sinop Eşya Depolama

Büyük bir heyecanla satın aldığınız pek çok eşyanız, zaman içinde artık kullanmak istemediğiniz ancak, elden çıkarmayı da istemediğiniz eşyalara dönüşebilir. Bu durumlarda eşyalarınızı koyacak bir alan bulma sıkıntısı yaşanır. Ancak Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız bu konuda sizlerin yardımına koşar ve eşya depolama hizmetini sizlere sunar. Depolarımızı istediğiniz süre boyunca en uygun fiyatlarla kiralayabilir ve istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Eşya depolama ihtiyacı sadece ayakaltında kalan eşyalar için ortaya çıkmaz. Pek çok sebep, bu hizmete duyulan ihtiyacı ortaya çıkarır. Bunların başında ofis ya da iş yeri kapatma, yeni eve taşınma sırasında sığmayan eşyalar, yurt dışına çıkma ve belli bir süre orada kalma ya da yazlıklarınızı kapatmanız gibi durumlarda ortada kalan eşyalarınız gelir. Bu noktada eşyalarınızın belli bir süre kapalı ve korunaklı bir alanda muhafaza edilmesi gerektiğinde Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız yanınızda olur.

Eşyalarınızı sizin istediğiniz yerden nakliyat aracımız ile gelerek bizler alırız. Her bir eşyanızın listesini yapar, sizlere de bir nüsha halinde veririz. Bu sayede herhangi bir aksilik sonucu karşılıklı haklarımızı korumuş oluruz. Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız olarak eşyalarınızın her birini de monte eder ve numaralı bir şekilde paketleyerek aracımıza yükler ve depolarımıza getiririz. Ambalaj ve paket işlemi burada çok daha dikkatli yürütülür. Uzun süre kalacak olan eşyalarınız için özel bir koruma bariyeri olacaktır.

Depolarımız farklı boyutlarda ve yüksek tavanlıdır. Her biri havalandırma sistemine sahip olup, belirli periyotlarda ilaçlama işlemine de tabi tutulur. 7/24 özel güvenlik kameraları tarafından gözetim altında olan depolarımızda, özel alarm sistemi de mevcuttur. Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız olarak bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı, sizler teslim alana kadar bizlere bıraktığınız haliyle, sigortalı olarak muhafaza ederiz.

Sinop Şehir İçi Nakliyat

Firmamız olarak nakliyat işlemlerinin tümünde sizlere şehir içi olarak hizmet vermekteyiz. Sigortalı olarak taşıdığımız her bir eşyanızı, gecikme ya da aksilik yaşanmadan istediğiniz adreslere teslim ederiz.

Sinop Şehirler Arası Nakliyat

Şehir içi olarak hizmet verdiğimiz tüm nakliyat işlemlerini sizlere şehirler arası olarak da sunuyoruz. Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız olarak bu süreçte son teknolojik donanımlara sahip nakliye araçlarımızla hizmet veriyor, araçlarımızın her yolculuk öncesi gerekli kontrol ve bakımlarını yaptırıyoruz.

Sinop Asansörlü Nakliyat

Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız olarak her zaman yenilikçi ve teknolojiye ayak uyduran bir çalışma prensibi izliyoruz. Asansör hizmetimiz, bu süreçte en son donanıma sahip, en güvenilir taşıma işlemlerini sunar. En yüksek katlara bile güvenle taşıma yapabildiğimiz asansörlerimiz sayesinde hem hızlı hem de kaliteli bir işçilik sunuyoruz.

Sinop Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın güvenliği ve sizlerin memnuniyeti Sinop Evden Eve Nakliyat firmamız için her daim öncelikli gelen konulardır. Eşyalarınıza kendi eşyamız gibi muamele ederek, sigortalı olarak taşımacılık yapıyoruz. Nakliyat esnasında beklenmedik bir kaza sonucu eşyalarınızın hasar görmesi ya da kullanılamaz hale gelmesi gibi durumlarda, sigortanız ile hak talep etme şansınız bulunur

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara