Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Ofisler, işlerinizin yürütülmesi ve düzgün ilerlemesi açısından oldukça önem arz eden yerlerdir. Bazı durumlarda ofislerin farklı şehirlere taşınması söz konusu olabilir. Bu anlamda ofis taşımacılığı, ofis eşyalarının herhangi bir hasara uğramadan yeni adreslerine taşınması çok önemlidir. Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti almak için mutlaka profesyonel kişi ya da kuruluşlardan hizmet almanız gerekir. Tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere bu konuda rahat ve stressiz bir taşınma hizmeti sunmaktayız.

Oldukça titiz bir çalışma yürüterek hareket eden firmamız, bu işleri bir plan ve program dâhilinde yapar. Planlı olarak yaptığımız ofis taşımacılığı hizmeti ile nakliyatınızın işleyişini kontrol altında tutarak kusursuz hizmet vermekteyiz. Firmamız nakliyat işlerinde ruhsatlı ve teminatlı hizmet sunarak sizlere bu anlamda güvence sunmaktayız.

Şehirlerarası Ofis İşlemleri Yaparken İzlediğimiz Yol Nelerdir?

Şehirlerarası ofis taşımacılığı uygulanacak olan ilk işlem eşyaların ambalajlanmasıdır. Masa üzerinde yer alan bilgisayar, klavye, mause ve bunun gibi malzemeler ve dosyaların ambalajlanması yapan firmamız, bu iş için özel hazırlanmış kutulara yerleştirme işlemi yapar. Kutular özenli biçimde ağızları bantlandıktan sonra, bu kutuların üzerlerine eşyanın sahibinin adı, eşyanın alındığı raf ya da bölüm kısaca her şey bu kutularda belirtilir. Böylelikle eşyaların yeni yerlerine yerleştirirken çok kolay şekilde ve eşyalar karışmamış halde yerleşmesi sağlanır.

Nakliye Öncesi Eşyaların Özenli Şekilde Paketlenmesi

Boyutu oldukça büyük olan arşiv dolapları parçalarına ayrılarak özenli şekilde özel ambalaj paketleriyle sarılır. Ofis mobilyalarının herhangi bir zarar görmemesi için bunlar için tasarlanmış köşebentler takılır ve bundan sonra titizlikle paketlemesi yapılır. Ambalajlanan ofis eşyalarının kutusu üzerine de yine aynı şekilde bilgilendirme yapılır. Bu işlemden sonra ofis eşyalarının planlanmış şekilde yerleştirilmesi yapılır.

Nakliye aracına yerleşecek olan eşyalarınızın nakliyesinin planlı bir biçimde yapılması önemlidir. Bu sayede kırılacak, ezilecek ya da çizilecek eşyalarınız, ön tarafa ya da üst tarafa konularak herhangi bir zarar görmesi engellenmiş olur. Bu anlamda firmamız, nakliye işleminin her bir aşamasını belirli bir plan ve proje doğrultusunda hareket ederek yapmaktadır. Bu sayede şehirlerarası ofis taşıma işlemi sorunsuz biçimde gerçekleşmiş olur.

Ambalajlanma ve Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetleri, eşyaların paketlenmesinden yeni yerlerine ulaşmasına kadar geçen süreçte her aşamasında dikkatli ve özenli hareket edilmesi gereken bir konudur. Bu anlamda firmamız, ofis eşyalarının dosya evrak gibi malzemelerini dikkatli şekilde ambalajlanmasını yapar. Böylece yol boyunca malzemelerinizin sorunsuz şekilde taşınmaları sağlarız. Ayrıca ofis eşyalarından olan bilgisayar gibi cihazlarınızın özel paketleme gereçlerimizle ve titizlikle ambalajlanmasını sağlamaktayız.

Nakliye Öncesi Paketlemede Gösterilmesi Gereken Özen

Ofis masası, sandalyesi, bilgisayar masası gibi eşyalar da çok dikkatli olarak paketlenmelidir. Eşyalarınızın yolda herhangi bir hasara uğramaması için bu gereklidir. Firmamız ofis eşyalarınızın nakliyatını yaparken, taşıma işlemi yapacak olan araçlarımız yeterli büyüklükte ve oldukça temiz olarak hizmet vermekteyiz. Ofis eşyalarınızın düzgün şekilde paketlenmesini yaparak yine aynı özende nakliye aracına taşınması sağlarız. Eşyalarınızın dikkatli biçimde yerleştiğinden emin olmadan yola çıkmayız. Düzgün yerleşmeyen eşyalar şehirlerarası yolculukta devrilme, çarpma gibi sorunlar meydana getirebilir.

Eşya Taşınırken Hangi İşlemler Uyguluyoruz?

Ofis eşyalarınızın yerleşimi dikkatli şekilde yapıyoruz. Ayrıca firmamız şehirlerarası yolculukta ofis eşyalarınızın hiçbir zarara uğramadan yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Böylelikle kusursuz bir nakliye hizmeti sunmuş oluyoruz.

Şehirlerarası ofis taşımacılığı işleminde çok dikkatli olmak gerekir. Taşınacak eşya şehirlerarası olacağı için yol esnasında eşyalara bir zarar gelmeden yeni yerlerine taşınması çok önemlidir. Merdiven altı kişilerden hizmet almanız halinde ofis eşyalarınızın kaybolması, çizilmesi, kırılması ya da ezilmesi gibi problemler meydana gelebilir. Ayrıca bu gibi hasarları belirtilmeniz hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Çünkü böyle firmalar eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda garanti vermemek için sözleşme hazırlamazlar. Daha da kötüsü karşı tarafta muhatap alacak bir kişi bile bulamayabilirsiniz.

Ara