Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi erkeklerden önce biliriz ki ev hanımlarının korkulu bir rüyasıdır. Sarıyer evden eve nakliyat konusunda hizmet veren firmamız, hanımlarımızın ne kadar mağduriyet yaşadıklarını çok iyi bilmektedir. Çünkü onca mutfak eşyasını ve çeyiz takımlarını tek tek paketleme yaparlar, taşıma işlemi yapacak kişilere güvenmezler. Fakat her ne kadar paketleseler de makûs kaderlerinden kaçamazlar ve yine ya mutfak takımları ya da güzelim mobilyaları kırılmaktan veya çizilmekten kurtulamaz.
Bunun sebebi çok basit siz ne kadar sararsanız sarın, ne kadar paketlerseniz paketleyin. Eğer taşıma işini yapacak olan kişiler kurumsallaşmış bir firma elamanı değilse ve işini amatörce yapan kişilerse bu sonu yaşamanız çok normal olmaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliye Farkı

Siz değerli ev hanımlarının gözü gibi baktığı, maddi değerinden çok manevi değeri olan eşyalarınız Sarıyer evden eve nakliyat olarak bizler içinde baş tacıdır. Müşterilerimize herhangi bir pişmanlık ve üzüntü yaşatmamak adına işimizi ciddiye alarak yapmaktayız. Bu konuda ister firma yetkililerimiz olsun, ister sahada çalışan ekip arkadaşlarımız olsun hiçbir sorumluluktan kaçmamaktadırlar.
Taşınmasını istediğiniz bitin eşyalarınızı sigortalama işlemi yaptıktan sonra nakliye işlemine başlamaktayız. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu tamamen sizin üzerinizden almaktayız. Her tür sökme ve montajlama işleminde alanında uzman bir ekibe sahibiz.
Bütün eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar kırmadan sökme ve yine aynı şekilde tamamını paketleme yapmaktadırlar. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız Sarıyer evden eve nakliyat asansör sistemi ile hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmektedir. Buradan yeni adresine aynı şekilde sapasağlam ulaştırılmaktadır.
Uzman ekip kadromuz burada da tekrardan asansörlü taşıma yardımı ile eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden evinize çıkarmaktadır. Tüm eşyalarınız size montajlama işlemi bitirildikten sonra kullanımınıza hazır halde teslim edilmektedir. Farkımız hem kalitemiz hem de fiyatımızdır.