Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık işi gerçekten günümüzde oldukça yaygın bir hale gelmiş bulunmaktadır. Hemen hemen herkes taşımacılık yapıyor desek yalan olmaz. Ortaköy evden eve nakliyat olarak biz müşterilerimizi ve sevgili vatandaşlarımızı bu tarz fırsatçılara karşı her zaman uyanık olmaya davet ediyoruz. İnsanlar kolay yoldan para kazama uğruna hiç anlamadıkları işlere el atmaya çalışıyorlar. Tabi bu esnada taşınan eşyaların taşınma esnasında başlarına gelenleri ise hiç sormayın.
Mobilyaların kırılmasından tutunda, kılıflarının yırtılmasına, beyaz eşyaların boyalarının çizilmesine, buzdolabı kapağının ezilmesine kadar her şey yaşanmaktadır. Hatta daha ilginç ve korkunç olanı ise bazı müşterilerimizden duymuş olduğumuz taşınma esnasında bazı değerli eşyalarının kaybolmasıdır. Bilgisayar, mücevher, tablo, fotoğraf makinesi ya da bunlar gibi maddi değeri olan daha başka eşyalar.

Ortaköy Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Ortaköy evden eve nakliyat hizmetleri olarak bu konuda çığır aştık desek yalan olmaz. Çünkü hem araçlarımız oldukça güvenliklidir, hem de çalışan ekibimiz alanında profesyonelleşmiş ve güvenilir dürüst kişilerden oluşmaktadır. Bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Müşterilerimizi yukarıda yazılı olan sıkıntılara asla maruz bırakmadık, böyle şeyler yaşanmadığı gibi her ihtimale karşı yine biz müşterilerimizin taşınacak olan bütün eşyalarını sigortaladık. Ne olur ne olmaz ola ki yanlışlıkla kırılır veya çizilirse diye, bu konuda da her tür zararı biz karşılamaktayız ve müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktayız.
Biz işimizi bu kadar ciddiye alınca ister istemez arkadaşlarımızda yaptıkları işin sorumluluğu ve bilinciyle hareket etmektedirler. Ortaköy evden eve nakliyat çalışanları her tür eşyayı en hassas biçimde sökmekte ve yine aynı şekilde paketlemektedir. Bütün eşyalarınız asansörlü sistemlerimiz ile indirilip çıkarılmaktadır, götürdüğümüz yerde de eşyalarınızın tamamının kurulumu çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup sizlere en ufak bir iş bırakmamaktadırlar.