Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün artan nüfus ve değişen yaşam şartları insanları sürekli olarak taşınmak zorunda bırakmaktadır. Nişantaşı evden eve nakliyat  sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri ile insanların karşılaştığı bu zorluğu büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Nişantaşı Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Bir evden eve nakliye firmasından beklenen bazı hizmetler vardır. Eğer bir firma zaten bu hizmetleri veremiyorsa o firma evden eve nakliye firması olarak değerlendirilemez. Evden eve nakliyat iyi mi? Hizmetleri yeterli ve kaliteli mi? diye sorulacak olursa! Bunu anlamak için birkaç kritere bakmanız yeterli olacaktır. Firmanın sektördeki güvenilirliği, bugüne kadar firmadan hizmet almış kimselerin firma ile ilgili değerlendirmeleri başlıca kriterler arasında sayılabilir.

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Nişantaşı evden eve nakliyat eksperleri evinize gelerek bütün eşyalarınızın bir listesini çıkartıyorlar ve eşyalarınızın o günkü piyasa değerlerini tespit ediyorlar. Tespit edilen bu değerler üzerinden eşyalarınız sigorta kapsamına alınıyor. Sigorta işlemi gerçekleştirildikten sonra alanında uzman çalışanlarımız taşıma işlemine başlıyor.
Öncelikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için eşyaların her biri ayrı ayrı sarılmakta ve kutulamaya uygun olanlar kutulanmaktadır. Halılar düzgün bir şekilde sarılmakta ve özel halı poşetlerine konulmaktadır. Mutfak eşyaları diğer eşyalara nazaran daha hassas olduklarından özel kutularda taşınmaktadırlar. Yüksek katta bulunan bir evin taşınması söz konusu olduğunda firma bünyesinde bulunan eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu asansörlerin tamamının yüksek katlara erişim kabiliyeti bulunmaktadır. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun asansör hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Asansör yardımı ile taşınan eşyalar  özel olarak tasarlanmış Nişantaşı evden eve nakliyat araçlarına içerisinde hareket etmeyecek şekilde yüklenir.  Gerekli taşımacılık belgelerine sahip uzman şoförler aracılığıyla yeni yerlerine güvenli bir yolculuğa çıkarlar.  Yeni yerlerine ulaştıklarında da aynı işlemler evin yerleştirilmesi için aynı titizlikle uygulanır.