Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye işi denilince akla sadece eşyanın bir evden alıp diğer bir eve taşınması gelmemelidir. Mecidiyeköy evden eve nakliyat eşyaların bulunduğu yerden olduğu şekilde toplanarak taşındığı yere de aynı şekilde serilmesi işlemidir. Tabii bu işlemlerin eşyaların başına hiçbir zarar getirmeden güvenli bir şekilde yapılması işlemidir.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliye Ortalama Fiyatları

Bugün evden eve nakliyat işlemi yapan birçok firma mevcuttur. Bu firmalar arasında değişik fiyatları rastlamak mümkündür. Ancak yine de kaliteli bir evden eve nakliye gerçekleştirmenin ortalama bir fiyatı çıkartılabilir. Tabi burada göz önünde bulundurulması gereken taşınacak yerin uzaklığı, eşyaların çokluğu, zamanı gibi kriterler de vardır. Örneğin nakliye işlemlerinin çok yoğun olarak gerçekleştiği yaz aylarında özellikle tayinler nedeniyle fiyatlar bir miktar yükselmektedir. Kış aylarında ise tam tersi mantıkla fiyatlar yaz aylarına göre biraz daha uygun olmaktadır.
Mecidiyeköy evden eve nakliyat ortalama fiyatları sektörde benzer hizmetler sunan diğer firmalara göre daha uygundur. Bunun nedeni ise köklü bir firma olmanın sağladığı avantaj ve çok daha yaygın hizmet alana sahip olmasıdır.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mecidiyeköy evden eve nakliyat yapılırken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Öyle ki bu hususlara dikkat edilmesi evden eve nakliyeciliğin olmazsa olmazlarındandır. Kısaca belirtmek gerekirse yapılan bütün işlemler sigortalı olarak yapılmaktadır. Bu eşyalarınızın güvenliği için alınan en temel önlemdir. Bu temel önlemi aldıktan sonra artık eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için gereken işlemler safha safha gerçekleştirilir. Evde yer alan bütün eşyalar büyüğünden küçüğüne kadar hepsi havalı naylonlar ile paketlenir, kutulanması gerekenler kutulanır. Demonte özellikli mobilyalar ayrılabilen parçalarına ayrılır ve öyle taşınır.