Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Maslak Evden Eve Nakliyat

Şehir yaşamının nüfusa oranla hızla artması ile birlikte müstakil yaşam da neredeyse tarih oldu diyebiliriz. Artık herkes şu veya bu nedenle taşınma durumunda kalıyor. Tuğcular Nakliyat Maslak evden eve nakliyat taleplerini karşılamak için elinden gelen bütün özveriyi göstermektedir. Kaliteli ve uygun hizmet almak her vatandaşın hakkıdır. Bu amaçla son model araçlardan oluşan araç filosu, alanında uzman tecrübeli personelleri ve 1. sınıf malzemeleri ile hizmet sunmaktadır.

Maslak Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Maslak evden eve nakliyat sizden taşınma hususunda gelen talep ile başlar. Gelen talep doğrultusunda firmamız çalışanları evinizi ziyaret eder ve eşyalarınızın bir listesini çıkartırlar. Bu liste doğrultusunda eksperler eşyalarınızın fiyatlarını tespit ederler. Yapılan tespitler doğrultusunda ise eşyalarınız daha taşınma işlemi başlamadan sigortalanır.
Taşıma işlemi için bütün eşyalar balonlu naylon diye bilinen tek kullanımlık malzeme ile sarılır. Sökülebilir mobilyalar parçalarına ayrılarak o şekilde sarılır. Mutfak eşyaları özenle sarıldıktan sonra içinde hareket etmeyecek şekilde özel kutulara yerleştirilir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların bağlantıları sökülür, taşındıkları yerlerde yeniden bağlanır. Evinizin yüksek katlarda bulunması durumlarında Maslak evden eve nakliyat eşya asansörü ile indirilir ve çıkarılır.
Burada özet olarak anlatmaya çalıştığımız hizmetlerimizin detaylarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz.  Dilerseniz bugüne kadar gerçekleştirilen evden eve nakliyat işlemlerinin fotoğraf ve videolarına site üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları internet sitemiz üzerinde bulunan sıkça sorulan kısmından kontrol edebilirsiniz. Sorunuzun cevabı burada da bulamıyorsa müşteri temsilcimizi arayabilir veya mail atabilirsiniz. Mail göndermeniz durumunda mesai saatleri içerisinde mailinize anında cevap verilecektir. Firmamızda bir evden eve nakliyat firmasından bekleyebileceğinizden de fazlasını bulacağınızdan ve son derece memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.