Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Levent Evden Eve Nakliyat

Herkes taşınmak durumunda kalabilir ve bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirebilir. Ne var ki herkes doğru bir firma bulamaz. Levent evden eve nakliyat müşterilerine sunduğu cazip fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle göz doldurmaktadır. Fiyatlarını piyasaya göre değil gerçek değerler üzerinden hesaplayarak müşterilerinin hakkını korumaktadır. Özetle piyasa soygunculuğu yapmamaktadır.

Levent Evden Eve Nakliye Her Şey Dahil

Firmalar sundukları hizmetleri genellikle tam açıklamayı tercih etmezler. Sadece evden eve nakliyat yaptıklarını söylemekle yetinirler. Bununla sizin aklınızda bir evden eve nakliyede bulunması gereken her şeyi bulundurdukları imajını oluşturmak isterler. Oysaki işin aslı böyle değildir. Bu şekilde sundukları hizmetleri açıkça ifade etmeyerek bazı noktalarda  eksik hizmet vermektedirler. Böylece sizi aldatarak ödediğiniz paradan çok daha az ve düşük kalitede hizmet sunmaktadırlar.
İster telefon yoluyla ister internet sitesi üzerinden Levent evden eve nakliyat teklif al kısmından size özel teklif alabilirsiniz.  Verilen fiyatlar evden eve nakliyat her şey dahil fiyatlardır. Bunun içerisinde asansörlü eşya taşıma, temiz ve tek kullanımlık ambalaj malzemesi, eşyaların montaj ve söküm işlemleri dahildir. Ayrıca taşıma işleminin her aşamasını kapsayan geniş kapsamlı sigorta yapılmaktadır. Yapılan sigorta eşyaların reel değerleri üzerinden yapılır. Bu sayede herhangi bir zarar meydana gelmesi halinde eşyanızın zararı tam olarak karşılanabilmektedir.

Levent Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Hizmet sektöründe en sağlam ve güvenilir değerlendirme kriteri müşterilerin geri dönüşleridir. Bugün kendilerine hizmet sunduğumuz her müşterimiz Levent evden eve nakliyat tavsiye etmektedir. Bu ise bizim sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin ve fiyatlarımızın uygunluğunun bir ispatı mahiyetindedir. Kazanmış olduğumuz bu müşteri memnuniyetini devam ettirmek bizim için her şeyden daha önemlidir. Bunu sağlamak adına hiçbir müşterimizin bizden memnun olmadan ayrılmasına müsaade etmiyoruz.