Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Evlerin taşıması ve nakliyesi oldukça zor ve bir o kadar da hassasiyet gerektiren bir iştir. Kozyatağı evden eve nakliyat olarak yaptığımız işin her zaman farkında olduk ve ona göre davrandık. Nakliyat işi meşakkatli bir iştir çünkü eşya taşıyorsunuz. Yine aynı zamanda hassasiyet gerektiren bir iştir çünkü insanların gözü gibi baktığı birçoğu da çeyizinden kalma manevi değeri olan eşyaları taşıyorsunuz. Durum böyle olunca taşıyacağınız yüke azami bir özen göstermek zorundasınız.
İnsanlar değer verdikleri birçok eşyalarının hep taşınma esnasında zarar gördüklerini söylerler. Sebebi ise nakliyat işlemi için profesyonel bir ekip yerine birkaç kişiden oluşan sokak arası taşımacılığından öte deneyimi olmayan kişileri seçmiş olmalarıdır. Bu tarz iş yapan kişiler sadece alacakları parayı düşünürler ve sizin eşyalarınızın onlar için bir ağırlıktan başka hiçbir anlamı yoktur.

Kozyatağı Evden Eve Nakliye Fiyat

Sizin böylesi insanlara vermiş olduğunuz paranın neredeyse hemen hemen aynısına Kozyatağı evden eve nakliyat olarak biz taşımaktayız. Bu işe başlarken amacımız en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek oldu, hala da aynı amaç doğrultusunda hareket etmekteyiz. Taşınacak eşyanın niceliğine ve gidilecek yolun mesafesine göre fiyat belirlenmektedir. Fiyat konusunda hiçbir zaman hiçbir müşterimizle problem yaşamadık, çünkü verdiğimiz fiyata ortaya koyduğumuz işi gören müşterilerimizin hepsi memnun ayrıldı.
Bizler ayrıca sıradan amatör kişilerin taşıdığı fiyata taşımakla kalmıyor birde eşyalarınızın tamamını sigortalıyoruz. Düşük bir ihtimalde olsa nakliyat esnasında ola ki eşyalarınıza herhangi bir zarar gelirse diye. Böylesi bir durumda Kozyatağı evden eve nakliyat olarak sigorta kapsamı dahilinde bütün eşyalarınızın her tür masrafını karşılamaktayız. Siz değerli halkımıza tavsiyemiz asla ne olduğunu bilmediğiniz kişilere eşyalarınızı taşıtmamanızdır. Bizlere ulaştığınız takdirde her tür eşyanızı en uygun fiyata garantili bir şekilde taşıma hizmetinden yararlanmaktasınız.