Konya Evden Eve Nakliyat

Mar 25, 2021 Uncategorized

Konya Evden Eve Nakliye Ücretleri ise ortaya koyulan işçilik ve emeğin karşılığı olarak sizlerin yüzünü güldürecek fiyatları sunar.  İnsanların yaşadığı her yerde gerek duyulan evden eve nakliyat ya da diğer herhangi bir nakliyat işlemi, günümüzde çok rağbet gören firmaları sunuyor. Nakliyat sektörü her geçen büyürken ve yenilikleri içinde barındırmaya devam ederken, bu sektör yoğunluğu içinde en kaliteli olanı bulmak ve onunla anlaşmak insanlar için en zorlu süreçlerden biri haline gelirken, Konya Evden Eve Nakliyat firmamız sizlere bu konuda kaçırılmaz fırsatları sunuyor. Nakliyat işleri, alanından uzmanlık ve biraz da detaycılık gerektiren işleri içerir. Bu noktada firmamız, çalışan personellerini en profesyonel ve alanında eğitimli olarak bünyesinde barındırır ve tüm personeline kendi uzmanlık alanında çalışma fırsatını sunarak, kargaşa çıkmasının önüne geçer.

Konya Ofis Taşıma

Firmamız olarak hiçbir zaman küçük ya da büyük iş ayrımı yapmadan, her daim sizlerin yanında olduk ve oluyoruz. Bu sektörde var olduğumuz günden beri şehir içi ve şehir dışı her türlü nakliyat hizmetlerini, en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ofis taşıma işlemleri de Konya Evden Eve Nakliyat firmamız olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden biridir. Ofis taşıma işleri, tıpkı ev taşımacılığında olduğu gibi titiz çalışma ve detaycılık gerektiren bir işlemdir. Alanında tecrübesi bulunmayan bir firma ile bu işlemi yürütmeniz sizler için hayal kırıklığı olacaktır. Yıllardır bu sektörde bulunan firmamız, ofis taşımacılığı işlerinde adını duyurmuş firmalardan biridir. Ofisler belli başlı sebepler doğrultusunda değiştirilmek zorunda kalınabiliyor. Bu durumların başında ise ofis boyutlarının yetersiz ve çalışanların kullanımı için kullanışsız ve yeni donanımlar için elverişsiz olması geliyor. Bu süreçte yardımınıza koşan Konya Evden Eve Nakliyat firmamız ile bu süreç en kısa sürede, hasarsız olarak yürütülür ve bitirilir.

Kaliteli ve profesyonel bir firma olarak, her daim taşınma işlemlerinde en başta eksper hizmetini sizlere sunarız. Eksperimiz, firmamızla irtibata geçmenizin hemen ardından ofislerinize gelir ve sizlerle tanışır. Ardından ofisinizde bulunan eşyalar ile ilgili bir rapor hazırlayarak Konya Evden Eve Nakliyat firmamıza bu raporu sunar. Firmamıza ulaşan bu raporda, ofisteki oda sayısı, ofisin bulunduğu kat, taşınması gereken eşyaların sayısı, de monte sayısı, özel evrak ve dosyaların paketlemesini kimin yapacağı ve asansörlü nakliyat için şartların uygun olup olmadığı gibi bilgiler bulunur. Ayrıca ofis eşyalarına göre araç filomuz içinden hangi aracın kullanılması gerektiği de yine bu raporla sunulur. Daha sonra fiyatlandırma yapılır ve sigorta işlemleri başlatılır.

Belirlenen taşınma günü, Konya Evden Eve Nakliyat firması personelimiz, ekspertiz raporunda bulunan bilgiler doğrultusunda ofislerinize gerekli personel ve ekipmanla gelir. Kendi uzmanlık alanına göre dağılım gösteren çalışanlarımızın her biri kendi işlerine yönelerek, işlerin en kısa sürede bitmesini sağlar ve kaos ortamı oluşmasını engeller. Marangozumuz ofislerinizde bulunan mobilyaların de montaj işlerini yürütür. Firma teknisyenimiz ise elektronik eşyalarınızın sökülmesini sağlar. Talebinize göre klimalar da teknisyenlerimiz tarafından sökülür. Ardından sökülen tüm bu parçalar numaralı ve etiketli olarak paket ve ambalaj işlemine geçer. Konya Evden Eve Nakliyat firması çalışanlarımız paket ve ambalaj işleminde en kaliteli işçiliği sunarak, taşınma sırasında eşyalarınızı güvence altına alır. Yeni ofislerinize taşınan eşyalarınız yine aynı şekilde kurulur ve yerleştirilir.

Konya Eşya Depolama

Eskiden müstakil evlerde bulunan ambar ya da depo gibi alanlar, artık günümüzde yeni evlerde bulunmadığı gibi, bodrum kat ya da çatı katı ise ortak alan olduğu için herhangi bir şey koymak için izin isteniyor. Elinizde kalan ve kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı koymak üzere kullanım durumlarını da sizler için hallettik.  Konya Evden Eve Nakliyat firmamız olarak sizlere depolama hizmeti de sunuyoruz. Eşya depolama ister bir ister birkaç eşya fark etmeksizin, kiralayabileceğiniz depolarımızda saklanabilmektedir. En uygun fiyatlarla kiralama yapabileceğiniz depolarımızda, her türlü eşyanızı muhafaza ederiz. Konya Evden Eve Nakliye Ücretleri kapsamında yer alan depolama ücretleri, en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulur.

Depolanmasını istediğiniz bir eşyanız olduğunda, siz elinizi hiçbir şeye sürmeden biz sizler için gelip eşyanızı alıyor ve saklıyoruz. Konya Evden Eve Nakliyat firması olarak istediğiniz yerden aldığımız eşyalarınızın de montajını sağlıyor, en kaliteli şekilde paket ve ambalaj işlemine sokuyoruz. Her türlü eşya için farklı bir paket ve ambalaj yöntemi uyguladığımız eşyalarınız, siz talep ettiğiniz güne kadar en güvenilir şekilde saklanıyor. Depolarımız farklı boyutlarda ve havalandırmaya müsait alanlardır. Periyodik olarak her türlü zararlıya karşı ilaçlama yaptığımız depolarımızda, özel sensörlü güvenlik kameraları kullanarak güvenlik önlemlerini de alıyoruz.

Şehir İçi Nakliyat

Firmamız olarak her türlü nakliyat işlemini sizlere şehir içi olarak sunuyoruz. Tüm şehir genelinde adını duyurmuş olan firmamıza ulaşmanız bir telefon ile mümkündür. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ya da eşya depolama gibi tüm hizmetlerde Konya Evden Eve Nakliyat firması olarak yanınızda oluyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehir içi olarak sizlere sunduğumuz tüm fırsatları Konya Evden Eve Nakliyat firmamız şehirler arası olarak da sizlere sunuyor. En profesyonel sürücülerimiz ve tüm bakımları periyodik olarak yaptırılan nakliyat araçlarımız ile sizlere en güvenilir taşımacılığı sunuyoruz. Pek çok boyutta ve işlevde bulunan araçlarımız ile sizlere hizmet verdiğimiz bu işlemde, parça eşya taşımacılığı için içi bölmeli araçlarımızı tercih ederek, taşıma sırasında başka insanların eşyaları ile karışma ya da teslimatta gecikme gibi durumların da önüne geçiyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Asansör sistemi raylar üzerinde sistematik bir biçimde çalışan bir sistem olarak adlandırılmaktadır. Bakımları doğru zamanlarda yaptırılan asansörler ile yapılan bu nakliyat işlemi, en güvenilir ve en hızlı taşıma işlemini sunar. Konya Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz asansör sistemi ile yüksek katlara bile en güvenli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Uygun zemin ve uygun pencere ya da balkon etmenleri sağlandığı takdirde, 2.kat ve üstü için kullanımını öneriyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Bazı firmalar, taşınma işlemleri esnasında sizlere herhangi bir güvence sunmayarak ucuz taşıma adı altında eşyalarınızı taşıyor ve herhangi bir hasarda sizlere destek olmuyor. Ancak Konya Evden Eve Nakliyat firmamız tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyor ve en ufak hasarda sizlerin mağduriyetinin önüne geçiyor ve memnuniyeti sağlıyor.

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara