Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Mar 23, 2021 Uncategorized

Kastamonu evden eve nakliyat firmamız, nakliyat şirketleri arasında öncü bir firmadır. Gerek nakliyat işlemlerinde yaptığımız çalışmalar gerekse de personellerimizin profesyonel çalışmaları sayesinde yıllardır sizlere bu alanda en iyi hizmeti veriyoruz. Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak benimsediğimiz ve önem verdiğimiz en önemli konulardan bir tanesi güvenli, hızlı ve güler yüzlü çalışmalardır.

Firma olarak amacımız şehir içi yarım iş günü, şehirler arası da 1 iş günü içerisinde eşyalarınızı dilediğiniz tüm noktalara taşımaya gayret ediyoruz. Çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda ilerletiyor ve her geçen gün daha hızlı çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti, firmamız için en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu nedenle yaptığımız çalışmalar neticesinde müşterilerimizin olumlu yorumları ve işimizin takdir görmesi bizim için oldukça önemlidir.

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını tüm personellerimiz, kendi eşyaları gibi görerek çalışmalarını bu şekilde gerçekleştirir. İşini severek yapan kadromuz sayesinde eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınarak yeni taşınacak olduğunuz adrese güvenle taşınır. Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak, nakliyat alanlarında en çok tercih edilen evden eve taşımacılık konularında ve diğer tüm hizmetlerimizde bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.

Kastamonu Ofis Taşıma

Kastamonu evden eve nakliyat firmamız, sadece evden eve nakliyat konularında değil her alanda sizlere hizmet veriyor. Evden eve taşımacılık sonrasında en çok rağbet gören ve talep edilen hizmetlerden bir tanesi ofis taşıma hizmetidir. Ofis taşıma hizmetleri de en az evden eve taşımacılık işlemleri kadar zor ve meşakkatlidir.

Ancak, oluşturmuş olduğumuz taşıma sistemi sayesinde kısa süre içerisinde yeni ofisinize eşyalarınız taşınarak yerleştirilir. Ofis taşımacılıkta en önemli noktalardan bir tanesi, ofis içerisinde bulunan kıymetli evrakların düzenli ve özenli olarak taşınmasıdır. Bu sebep ile birlikte eşyalarınıza hassas davranıyoruz. Eşyalarınız, taşınma tarihinizden birkaç gün öncesinde tarafınıza gelinerek eşya tespiti yapılır. Bu eşya tespitinin en önemli sebebi ise, eşyalarınız için ambalaj malzemesine ne kadar ihtiyaç olduğudur.

Firmamız, tüm eşyalarınız için sizlere ambalaj malzemesi, köpük, koli ve benzeri gibi eşya desteği sağlar. Eşyalarınız, firma personellerimiz tarafından tek tek sarılarak kolilere yerleştirilir ve önemli evraklar var ise evrakların üzerine not alınır. Araçlarımıza tek tek yerleştirilir ve kurulum gerektiren eşyalar var ise kurulum tarafımızca gerçekleştirilir.

Kastamonu Eşya Depolama

Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak en çok ihtiyaç duyulan alanlarda da sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle öğrenciler, belirli bir süreliğine kiraladığı noktalardan ayrılmak durumunda kaldığı zaman eşyalarını depolama ihtiyacı hissediyor. Firma olarak sizlerin eşyalarını en güzel şekilde depoluyor ve ihtiyacınız olduğu zaman ise tarafınıza gönderiyoruz. Depolarımız, eşyaların hasar görmemesi açısından oldukça düzenli ve bakımlıdır. Her türlü eşyayı burada rahatlıkla depolayabiliyoruz. Aynı zamanda depolama işlemleri için belirlediğimiz fiyatlar oldukça uygundur. Eşyalarınızı elden çıkarmak yerine depolama hizmetlerinden faydalanarak güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.

 Kastamonu Şehir İçi Nakliyat

Kastamonu evden eve nakliyat hizmetlerinde en hızlı işlemler genellikle şehir içi nakliyat hizmetlerinde gerçekleştiriliyor. Kastamonu ilinde yaşayan herkes firmamızın sağladığı hızlı ve profesyonel hizmetlerden faydalanabilir. Şehir içi nakliyat işlemlerimiz diğer hizmetlerimize göre oldukça uygun fiyatlar belirlenmiştir.

Şehir içi taşımacılık genellikle ev taşıma işlemlerinde sıklıkla kullanılıyor. Donanımlı araç filomuz sayesinde ister az eşyanız, isterseniz de fazla eşyanız olup olmadığına bakılmaksızın ekspertiz hizmetlerimizden sonra sizler için uygun araç belirlenerek taşınma esnasında tarafınıza gönderiliyor. Araç içerisine tek tek yerleştirilen eşyalarınız dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenerek taşınacak olduğunuz noktalara taşınıyor.

Kastamonu Asansörlü Nakliyat

Kastamonu evden eve nakliyat firmamız, geçmişten bugüne dek nakliyat sektöründe yer almasından dolayı müstakil ve az katlı binalar dışında rezistans, yüksek katlı olan binalara da eşya taşıma hizmeti veriyor. Yüksek katlı binalarda gerçekleştirilen taşımacılık işlemleri diğer noktalara göre oldukça zordur. Ancak firmamız, sizlere asansörlü taşımacılık hizmetleri de sunarak kolaylıkla eşyalarınızı dilediğiniz kata taşıyor.

Asansörlü nakliyat işlemlerinin sağladığı faydalardan en önemlisi, eşyalarınızın taşındığı esnada aşınma, yırtılma ve kırılma gibi durumların yok denecek kadar az olmasıdır. Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı önemsiyor ve en az hasarla taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Asansörlü taşımacılık, bina dışarısına yerleştirilen ekipman ile eşyalarınızın tek tek taşınacak olduğu noktalara taşınma işlemidir.

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte kullanmış olduğumuz ekipmanlarda gelişmiş ve kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Sizlerde, sorunsuz bir taşımacılık için asansörlü nakliyat hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Sigortalı Nakliyat

Kastamonu evden eve nakliyat firmamızın en önem verdiği noktalardan bir tanesi müşteri memnuniyetidir. Taşınma esnasında meydana gelebilecek problemleri sigortalı taşımacılık hizmetleri ile önlüyor ve eşyalarınızda meydana gelen en ufak hasarı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından sizlere ödüyoruz.

Eşyalarınızın değeri kadar sizlere ödeme yapıyoruz. Sigortalı taşımacılık aynı zamanda taşımacılık sektöründe güven telkin eden en önemli hizmettir. Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak önceliğimiz tüm müşterilerimizi bu garanti altında toplayarak eşyalarını bu hizmete göre taşıyoruz. Sizlerde Kastamonu evden eve nakliyat firmamızın sizlere sağladığı bu hizmetten faydalanarak herhangi bir riske karşı eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Kastamonu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kastamonu evden eve nakliyat firmamızın sizlere sağladığı hizmetler şu şekildedir;

Taşınma esnasında ihtiyaç duyulan koli, köpük, koli bandı gibi eşyalar firmamız tarafından karşılanır.

Eşyalarınızın sarılması, paketlenmesi ve koli içerisine yerleştirilmesi firma personellerimize aittir. Bu nedenle taşıma esnasında sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Kırılabilecek eşyalara karşın eşyaların üzerine kırılabilir ibaresi eklenir.

Eşyalarınızda kurulum yapılması gereken eşyalar var ise tarafınıza gelen ekipler tarafından kurulum işlemleri yapılır. Bu tür taşımacılık için Kastamonu evden eve nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. (Örneğin dolap, konsol ve benzeri gibi)

Nakliyat Hizmetleri İçin Bizi Arayın

Kastamonu evden eve nakliyat işlemlerinizin hem sorunsuz hem de sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız hiç düşünmeden firmamız ile anlaşabilirsiniz. Sizlere sağlamış olduğumuz tüm hizmetler garanti kapsamında işlemler olup eşyalarınız güvence altındadır. Taşımacılık sektöründe en önemli unsur güven unsuru olmasından dolayı tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında inşa ediyoruz.

Sizlerde hem profesyonel hem de uygun fiyatlı seçeneklerimizden yararlanmak için firma personellerimizi ister web sitemiz üzerinden isterseniz de telefon numaralarımız üzerinden arayarak taşınma tarihinizi belirleyebilir ve taşımacılık konusunda aklınıza takılan herhangi bir soru var ise sorarak öğrenebilirsiniz. Kastamonu evden eve nakliyat firması olarak sizleri ve eşyalarınızı önemsiyoruz.

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara