Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Kartal Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşıtmak zorunda kaldınız ya da yeni bir ev aldınız oraya taşınmak istiyorsunuz. Gerekçesi ne olursa olsun taşınmanız gerekiyorsa Kartal evden eve nakliyat uygun fiyatları ve kaliteli hizmetlerle yapılmalıdır. Müşteri memnuniyetinin oldukça zor olduğu bu sektörde tüm müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini sağlamış bir kuruluştur. Sektörün gereklerini benimsemiş, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde bu gereklerin hiçbirinden vazgeçmemiştir.
Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de başarıyı yakalamak zor. Ancak ondan daha da zor olan bir şey var ki o da yakaladığınız başarıyı sürdürebilmek. Firma olarak bizde yakalamış olduğumuz bu başarıyı sürdürebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Robert Bosch’un “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” dediği gibi bizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bu kaideyi esas alıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Kartal evden eve nakliyat yukarıda da bahsedildiği üzere müşteri memnuniyetini ana gaye edinmiştir. Bunu gerçekleştirmek için ise hizmetlerini şu şekilde gerçekleştirmektedir:
Firma çalışanları ve evden eve taşımanın gerçekleştirileceği eve bir ziyaret gerçekleştirirler ve eşyaları yerinde görürler.
Firma eksperleri eşyaların sigortalanabilmesi için, eşyaların o an ki mevcut değerlerini tespit ederler. Bu sayede eşyalarınız günce altına alınmış olur.
Taşınması gereken demonte mobilyalar uzman personel tarafından sökülür. Sökülen parçalar ayrı ayrı vidalarıyla birlikte paketlenir. Kurulumunda ise yine aynı hassasiyetle kurulumları gerçekleştirilir.
Çamaşır makinası ve bulaşık makinası, gaz ocağı gibi beyaz eşyaların yeni yerlerinde uzman personel tarafından bağlantıları yapılır. Bu sayede ayrıca tesisatçı parası ödemek zorunda kalmazsınız ve bu eşyalarınız anında kullanıma hazır hale gelmiş olur.
Mutfak eşyaları hassastırlar ve doğru malzemeyle sarılmazsa çabuk kırılabilirler. Bu nedenle mutfak eşyalarını balonlu naylonlar ile sarmakta ve özel kutularda taşımaktayız.
Eşyaların merdivende zarar görmemesi için asansörlü nakliyat yapıyoruz.
Kartal evden eve nakliyat iletişim için telefon, e-mail vb. kullanabilirsiniz.