Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak için hizmet veren farklı firmalar vardır fakat bunların arasında ciddi bir kalite farklılığı olduğu söylenebilir. Kağıthane evden eve nakliyat konusunda ihtiyacı olan kişilerin, buna bağlı olarak firma seçimine büyük önem vermesi gerekiyor. Tercih edilecek firma, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabileceği gibi olası hatalı bir seçim sonucunda eşyalarınızın bir bölümü kullanılamaz hale dahi gelebilir.
Geçmişte nakliyat, büyük oranda beden kuvvetine dayanıyordu. İnsanlar, fiziksel güçleri ile eşyaları kaldırıyor ve olabildiğince özenli bir şekilde kamyona ya da diğer nakliye araçlarına yüklüyordu. Zaman içinde yorulan çalışanlar, farklı hatalar yapıyor ve eşyalar ciddi zararlar görebiliyordu. Fakat günümüzde Kağıthane evden eve nakliyat hizmetlerinin önemli bir bölümü teknolojik aletler yardımı ile yapılıyor. Hala beden kuvveti, yani fiziksel güç kullanılıyor, fakat günümüzdeki oranının oldukça azaldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Ev taşıması için alınan hizmetin profesyonel olması çok önemlidir. Profesyonel anlamda hizmet veren firmamız, bütün isteklerinizi dikkate almakta ve eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.
Taşımaya başlamadan önce eşyalarınızın genel durumu değerlendirilmekte ve daha sonra taşıma için planlama yapılmaktadır. Planlama aşamasında eşyalardan hangilerinin söküleceği, paketlemenin nasıl yapılacağı, kamyon ya da kırkayak mı kullanılacağı, asansör durumuna karar verilmektedir. Böylece taşıma çok daha hızlı ve güvenli olarak yapılmaktadır.
Kağıthane evden eve nakliyat işleminin güvenli olması için eşyaların ambalajlanması çok önemlidir. Firmamız bu noktada özel olarak üretilen kutuları kullanmaktadır. Ayrıca kutuların dışına balonlu naylon sararak olası darbelerden eşyaların etkilenmemesini sağlamaktadır. Bunların haricinde ise eşyaların tamamı sigortalanmakta ve olası bir hasar durumunda eşyaların bedeli sigorta tarafından karşılanmaktadır. Bu da müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlayarak, gönül rahatlığı içinde ev taşıması yaptırmalarına yol açmaktadır.