Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinde daha önce eğer birçok kez problem yaşadıysanız demek ki daha Kadıköy evden eve nakliyat ile tanışmamışsınız demektir. Biz şunu iddia ediyoruz, bizimle bir kez çalışan daha bizden başkasına eşya taşıtmayı asla düşünmeyecektir. Çünkü yaptığımız işi hem dürüst bir şekilde, hem eşyalarınıza en ufak bir zarar vermeden hem de tüm bunları en uygun fiyata yapıyoruz.
Bizim amacımız bir kereliğine iş yaptırılan değil, her taşınma esnasında ilk akla gelen olmak. Bunun içinde hem biz hem de çalışanlarımız elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Tercih Sebebi

Kadıköy evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çalışanlarımızın alanında uzman, saygılı, güvenilir ve güler yüzlü kişilerden oluşmasına büyük bir özen gösterdik. Bunun sonucunda da gerçekten nakliyat işinde ilk akla gelen olmayı başardık, yaptığımız her işte işini yaptığımız kişilerin teveccühü ile karşılaştık. Bizleri almış olduğumuz paradan çok bu teveccühler daha çok mutlu etti.
İster son model araçlarımızla ve asansörlü taşıma sistemlerimizle olsun, isterse de çalışan ekip arkadaşlarımızla olsun her daim nakliyat işinde hep en iyisini hedefledik. İşini son derece dürüst ve düzgün yapan Kadıköy evden eve nakliyat ekibimiz aldıkları bütün nakliyat işlerinde daha hiçbir müşterimizin hiçbir eşyasına zarar vermemiştir. Zaten bizi de en çok tercih edilme sebebi yapan kriterlerden birisi de budur.
Bizler işimizi düzgün yaptıkça insanlarımızın bizlere olan teveccühü de aynı oranda arttı. Kaldı ki nakliyat işlemi esnasında müşterilerimizin eşyalarının başına gelebilecek her tür zararın tamamını sigorta kapsamında karşılıyor ve yine hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden en uygun fiyata yararlanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.