Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Van Şehirler Arası Nakliyat

Geçen zamanla birlikte insanlar artık eskiye göre çok daha fazla taşınmak zorunda kalmaktadırlar. Bu durum ise nakliyat sektörüne olan talebi sürekli olarak artırmaktadır. İstanbul Van şehirler arası nakliyat güvenilir taşımacılık hizmetleri ile bu alandaki ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermektedir. İnsanların özellikle bir şehirler arası taşımacılıktan bekleyebilecekleri her türlü hizmeti ziyadesiyle sunmaktadır.
İstanbul Van şehirler arası nakliyat hizmetinin her safhası sigorta kapsamında yapılmaktadır. Eşyaların güvenle taşınabilmesi için sigorta olmazsa olmaz bir kriterdir. Çünkü bir firma ne kadar önlem alırsa alsın yine de taşıma esnasında istenmeyen bir durum meydana gelebilir. Böyle bir durumda sigorta yapılmamış ise ortaya çıkacak mağduriyetin nasıl gidilebileceğini belli değildir. Çoğu zaman da firmalar bu işi üzerine almamaktadır. O nedenle özellikle şehirler arası nakliyat yapılırken sigorta kesinlikle yapılmalıdır.
Eşyaları taşınacak ev veya eşyaların taşınacağı ev yüksek bir katta ise mutlaka ama mutlaka eşya asansörü kullanılmaktadır. Eşya asansörü kullanılmaz ise eşyalar merdivenlerden taşınacak demektir. Merdivenlerden eşya taşımak, eşyalarınızı çöpe atmakla aynı manaya gelmektedir. Çünkü ne de olsa eşyaları taşıyanlar insandır ve bir müddet sonra yorulurlar. Özellikle dar merdivenlerden taşınması halinde eşyaların duvarlara çarpması, merdiven korkuluklarına çarpması, hatta düşmesi kaçınılmazdır. Eşya asansörü kullanılmadan güvenli bir taşıma yapılması mümkün değildir.

İstanbul Van Şehirler Arası Nakliye Her Şey Dahil Fiyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alırken aldığınız hizmetin her şey dahil fiyat olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Aksi halde size sunulan hizmetler için fazladan ücret talep edebilirler. Örneğin eşya taşıma asansörünün isteğe bağlı olduğunu söyleyip işin ortasında sizden bunun için ekstra ücret talep edebilirler. İstanbul Van şehirler arası nakliyat her şey dahil fiyatlarını firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.