Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Şanlıurfa Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat şehir içi nakliyata göre çok daha meşakkatli içerisinde riskleri barındıran bir nakliyat işlemidir. İstanbul Şanlıurfa şehirler arası nakliyat yapmanız gerektiğinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliye edilebilmesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Eşyalarınız şehirler arası yolculuk yapmak üzere eğitim almış şoförler tarafından taşınmaktadır. Bu şoförlerin tamamı şehirler arası nakliyat yapabilmek için gerekli yeterlilik belgelerine sahiptir.
Nakliye araçlarının tamamı son model olup bakımları düzenli olarak yapılmış araçlardır. Eşyaların taşınacağı araçların kasaları yağmurdan, güneşten, egzoz dumanından hiçbir şekilde etkilenmeyecek şekilde kapalıdır. Ayrıca bu kasalar eşya taşımak için özel olarak dizayn edildiğinden kasa içerisinde yolculuk esnasında eşyalara zarar verecek herhangi bir çıkıntı bulunmamaktadır.
Firma çalışanlarının tamamı özenle seçilmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Her bir personel yaptığı işi en ince ayrıntısına kadar bilmektedir. Eşyaların taşınması için kullanılan paketleme malzemeleri 1. sınıf kalitede malzemelerdir. Taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Yüksek katlarda bulunan evlerin taşınması söz konusu olduğunda yeterli uzunluktaki eşya asansörleri kullanılmaktadır. İstanbul Şanlıurfa şehirler arası nakliyat eşya asansörleri taşıma işlemini çok daha güvenli kılmaktadır. Çünkü eşyaların taşıma esnasında zarar görme ihtimali en fazla yer olan merdivenler kullanılmamaktadır.

İstanbul Şanlıurfa Şehirler Arası Nakliye Esnasında Sigorta Yapılıyor mu?

Sigorta yapılması ister şehir içi nakliyat olsun ister şehirler arası nakliyat olsun çok önemlidir. Fakat bu durum İstanbul Şanlıurfa şehirler arası nakliyat söz konusu olduğunda çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Nakliyatın yapılacağı mesafenin uzaması doğru orantılı olarak risk faktörünü de artırmaktadır. Çünkü trafiğe çıkma zaten başlı başına bir risktir. Bir de bunu bir tır dolusu eşya ile gerçekleştirmek daha büyük bir risktir. O nedenle alınan bütün tedbirlere ilave olarak taşıma işlemlerinin her aşaması sigortalı olarak yapılmaktadır.