Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Samsun Şehirler Arası Nakliyat

Yıllardır şehirler arası nakliyat yapmakta olan İstanbul Samsun şehirler arası nakliyat ekibimiz bugünde sizler için en iyi hizmeti vermeye hazır. Taşınma sırasında bizden önce ki nakliyat işlemlerinizde yaşamış olduğunuz tüm olumsuzlukları unutun. Bu konuda bu zamana kadar hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmadık ve bundan sonrada yaşatmayı düşünmüyoruz.
Bugünlere kalmamızı sağlayan ve hala vatandaşlarımızın nakliyat denildiğinde ilk akıllarına gelenin biz olmamız bunun en büyük delili niteliğindedir. İşimizde uygulamış olduğumuz profesyonel yaklaşımlar herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır. Müşterilerimiz ise, istenildiği takdirde eşyalarımız hiçbir zarar görmeden de taşınabiliyormuş demekteler. Hemen hemen herkes çok iyi bilmekte ki nakliyat işi çok büyük bir hassasiyet gerektirmekte, aksi takdirde emanet olarak aldığınız eşyalara zarar gelmesi içten bile değil.

İstanbul Samsun Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

İstanbul Samsun şehirler arası nakliyat ekibi olarak işimize dört elle sarılıyor ve nakliyat sırasında elimizden gelenin ötesinde dikkat ediyoruz. Çünkü sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak ve almış olduğumuz parayı helal ettirmek için bu gayreti göstermek zorundayız. Bu anlayışımız sayesinde de şehirler arası nakliyat işlemlerinde her zaman ilk tercih edilen firma olmayı başardık.
Elbette ki tek hizmetimiz elimizden gelen gayreti göstermekle sınırlı değil. Yaptığımız her işi resmi kanallar aracılığıyla yapıyor ve faturalandırıyoruz. Aynı şekilde taşınmaya tabi olan bütün eşyaları sigortalıyor ve herhangi bir olumsuzlukta siz değerli müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşatmıyoruz. İstanbul Samsun şehirler arası nakliyat ekibimiz de yine aynı şekilde tam bir profesyonel ekipten oluşmaktadır. Her biri eşyalarınıza gereken özeni göstermekte ve en güzel şekilde söküp, paketleyip asansörlü taşımacılık sistemimizle araçlarımıza yüklemektedir.
Kesinlikle uzun yol tecrübesi olan şoförlerimiz güvenlikli ve korunaklı araçlarımızla emanetinizi en kısa sürede belirtilen tarihte sizlere ulaştırmaktadır. Bütün bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.