Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat işi oldukça meşakkatli bir iştir, hele bir de eğer bu işi şehirler arası yapıyorsanız. İstanbul Mersin şehirler arası nakliyat olarak bu mesleğin her tür zorluğunu üstlendik ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için bu zor mesleği seçtik. Çünkü bizim insanımız her şeyin en iyisini hak etmektedir. Vatandaşlarımızdan o kadar çok dinledik ve zamanında bizlerde şahit olduk, ev taşıyoruz diye insanların parasını alıp özensizce yapılan yüklemeler sonucu eşyalarının zarar görmesine.
İşte bu noktada devreye girdik ve nakliyatçılıkta yeni bir sayfa açtık. Yapacağımız her işte şeffaf olmayı, dürüst davranmayı, insanları aldatıp dolandıranlardan olmamayı ve en önemlisi de tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edindik.

İstanbul Mersin Şehirler Arası Nakliye Ücretleri

İstanbul Mersin şehirler arası nakliyat olarak elbette ki yaptığımız profesyonel taşımacılığın bir bedeli olmaktadır. Fakat işin ilginç olan kısmı da burası, yaptığımız işin mükemmelliği ortada iken biz yine şehirler arası nakliyat gibi çok zor bir taşımacılığı da yine en uygun fiyata yapmaktayız. Bu konuda hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmedik. Şehirler arası ortalama nakliyat fiyatımızı taşınacak eşyaların miktarı ve gidilecek yolun mesafesi belirlemektedir. Bunların belirlenmesinden sonra şunu rahatlıkla iddia ediyoruz ki, rakiplerimizde dahil en uygun fiyatı bizden duyacaksınız.
Bu konuda sonuna kadar içiniz rahat olsun, çünkü bir kere yaptığımız nakliyat işini garantili yapmaktayız. Bu ne anlama geliyor diyecek olursanız, yani eşyalarınızın tamamını sigortalıyoruz ve yeni adresine ulaşana kadar ki yolculuk boyunca oluşabilecek her tür zararı karşılıyoruz. İstanbul Mersin şehirler arası nakliyat olarak sizlere en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Yine ekip arkadaşlarımız gayet güvenilir, saygılı ve alanında uzman kişilerdir.
Tüm bu hizmetlerimizden en uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız, arayarak ya da bizzat yanımıza gelerek bizlere ulaşmanız yeterlidir.