Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat denilince akla İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat gelmektedir. Çünkü üzerine aldığı işi sonuna kadar düzgün ve anlının akıyla yapan bir firmayız. Asla iş üstüne iş almak gibi bir yanlışa düşmeden tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kendisini nakliyeci diye tanıtan bazı kişiler var ki, bir araca neredeyse iki üç şahsa ait eşyayı yüklemekte ve eşyaların her biri birbirine karışmaktadır. İnsanlara söylenen tarihten günler sonra eşyaları yerine ulaşmaktadır. Tabi bu arada eğer eşyalarınız başka kişilerin eşyaları ile karışarak yanlış indirilmeden tastamam geldiyse çok şanslı olan nadir kişilerdensiniz demektir.
Bu arada eşyalarınızın kırılıp kırılmadığını ise hiç söylemiyorum. O kadar kalabalık ve balık istifi eşya yığını arasında çizilmeden ya da kırılmadan gelmesi zaten neredeyse imkansız olmaktadır.

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliye Özellikleri

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat olarak biz bazı ilkeler ve prensipler doğrultusunda çalışmaktayız. Firmamıza ait bu prensiplerden bir kaçını sıralayacak olursak;
Randevusuz asla iş almamaktayız
Alınan her iş için verilen tarih ve saatte görev yerinde olunması gerekmektedir.
Üzerimize aldığımız her işte taşınacak olan eşyalar garanti kapsamına alınmaktadır.
Böylece herhangi bir zarar veya kayıp durumunda eşyası taşınan kişinin uğradığı zarar cihetinden bütün masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır.
Taşınacak olan eşyalar alanında uzman ekibimiz tarafından hassas bir şekilde sökülerek, aynı hassaslıkta yine tek kullanımlık hijyenik ambalajlarla paketlenmektedir.
Paketlenen eşyalarınız İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat şirketimizin tamamen kapalı ve temiz araçlarına yüklenmektedir.
Yükleme işi bittikten sonra uzun yol şoförlerimiz tarafından eşyalarınız güvenle yeni adresine ulaştırılmak için yola çıkmaktadır.
Burada da yine ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın tamamının kurulumunu yaparak sizlere teslim etmektedir.
Gördüğünüz gibi yaptığımız nakliyeciliğin ilkeleri bunlardır, bizlere ulaşmanız size en iyi hizmeti verebilmemiz için yeterli olacaktır.