Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Bodrum Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık sektörü bambaşka bir iştir. Birçok kişi şehir içi taşımacılığı yapabilir belki ama şehirler arası nakliyat işi öyle her önüne gelenin yapabileceği bir iş değildir asla. İstanbul Bodrum şehirler arası nakliyat şirketimiz ise bu alanda ki taşımacılık sektörüne yıllarını vermiştir. Bu sektörde şuan ki başarımızı yakalamak yıllarımızı aldı, çünkü alanında uzman bir ekip kadrosu kurmanın haricinde bir de kesinlikle uzun yol şoförü yetiştirmek ve edinmek hiçte kolay olmadı.
Herkes eşya taşıyabilir, asıl önemli olan taşıdığınız eşyayı sapasağlam bir şekilde aldığınız gibi tam zamanında teslim edebilmektir. Biz biliyoruz ki nakliyeye eşyasını veren ve yeni adresine gidip günlerce içi boş evde eşyasını bekleyen insanlar var. Kendilerine söylenen tarihte gelemeyen, gelemediği halde bir de eşyası zarar gören insanlar ne yapacağını bilememektedirler.

İstanbul Bodrum Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

İstanbul Bodrum şehirler arası nakliyat şirketi olarak biz size ne yapacağınızı söyleyelim. Öncelikle şehirler arası nakliyat için bizim gibi alanında profesyonelleşmiş bir şirket ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böyle söylememizin sebebine gelince;
Yaptığımız bütün nakliyecilik işlemlerini faturalı yapıyor ve devletimize vergimizi ödüyoruz.
Ücret noktasında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti yine en uygun fiyata vermeyi garanti ediyoruz.
Fiyatı belirleyen unsurlar bizde alanında uzman ekip arkadaşlarımızın emeği ve gidilecek yolun mesafesi olmaktadır haricinde sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmeyecektir.
Vermiş olacağınız bu fiyatın içerisine eşyalarınızın sigortalanması da dahil olacak ve ekstra ücret ödemeden, eşyalarınızı sigortalı taşıtmış olacaksınız.
Tamamen profesyonel bir ekibe sahip olan İstanbul Bodrum şehirler arası nakliyat şirketimizin elemanlarının mükemmel işçiliği sonucu eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden tarafınıza teslim edildiğini göreceksiniz.
Tüm bu sayılan hizmetlere yine en uygun fiyata olacak şekilde sadece bizleri arayarak kavuşa bilmekte siniz.