Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Antalya Şehirler arası Nakliyat

Geçmiş yaşam tecrübesinde hemen hemen eşya taşıtıp da başından olumsuz bir nakliye işlemi yaşamayan yoktur. İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat olarak insanlarımızın bu olumsuz nakliye tecrübelerine bir son vermek amacıyla yola çıktık. Bugüne kadar da yapmış olduğumuz tüm nakliyat işlemlerimiz de çok şükür ki hiçbir olumsuzluk yaşamadık. Mazeret gerçekten de işini doğru yapmayanların sığındığı bir limandır.
Biz ise üzerimize almış olduğumuz her işte her tür riski enine boyuna hesaplayarak iş yapıyoruz. Vatandaşlarımızın da nakliyat işinde artık çok daha dikkatli olmalarını ve öyle her önüne gelen kişilere eşya taşıtmamalarını şiddetle öneriyoruz. Eğer ki bir de bu taşıtacakları eşya şehirler arası olacaksa kesinlikle bizim gibi alanında uzmanlaşmış bir firmayı tercih etmelerini öneriyoruz.

İstanbul Antalya Şehirler arası Nakliye Farkı ve Fiyatı

İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat firmamızı farklı kılan elbette ki birçok etken mevcuttur. Bizi bugünkü başarılı konuma getiren bu etkenlerden madde madde bahsedecek olursak;
Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.
En iyi hizmeti yine müşterilerimize en uygun fiyata sunarak onlara karşı konuşmaz bir teklif önermekteyiz.
Üzerimize almış olduğumuz bütün şehirler arası nakliyecilik işlemlerini garantili yapmaktayız, böylece bütün müşterilerimizin nakliyat işlemi boyunca içleri rahat etmektedir.
Sözümüze sadık kalarak randevu sırasında vermiş olduğumuz tarih ve saatte gelmekte, yine aynı şekilde vermiş olduğumuz tarih ve saatte eşyanızı teslim etmekteyiz.
Eşyalarınızın sapasağlam bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat şoförlerinin tamamı uzun ol tecrübesine sahip ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.
Sapasağlam bir şekilde tarafınıza ulaşan eşyalarınız yine burada da profesyonel saha elemanlarımız tarafından kurulumu yapılarak sizlere teslim edilmektedir.
Gördüğünüz gibi bizleri başarılı kılan ve rakiplerimiz içerisinde en iyi konuma yükselten ilkelerimiz bunlardır. Eğer sizlerde sorunsuz bir nakliyecilik hizmeti istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.