Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Güngören Evden Eve Nakliyat

Bir nakliye firması evden eve nakliyat yaptığını söylüyorsa birtakım şartları yerine getirmiş olmalıdır. Aksi halde yapılan iş evden eve nakliyat değil sadece nakliyat olacaktır. Güngören evden eve nakliyat konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, evden eve nakliyecilik sektöründe sağladığı başarılarla bugün birçok firmanın örnek aldığı bir firmadır. Deneyimli ve güler yüzlü personeli, kaliteli araç ve malzemeleri ile sektöre ışık tutmaktadır. Bu sayede evden eve nakliyat sektörünün gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlamaktadır. Çünkü çıtayı hep daha yükseğe taşımak, standartların yükseltmesini sağlamaktadır.
Kalite ve uygun fiyat sunabilmenin gayreti ile hizmetlerimizi en güzel bir şekilde gerçekleştirebilmek için kaynakları en verimli şekilde kullanıyoruz. Yani maliyeti düşürebilmek için kaliteden ödün vermek yerine kaynaklarımızı mümkün olan en verimli şekilde kullanıyoruz. Kısacası hiçbir kaynağımızı israf etmiyoruz.
Güngören evden eve nakliyat yapılırken, alanında uzman kişileri istihdam etmek suretiyle zamandan tasarruf etmektedir. Bu sayede fazla kaynak sarfiyatını önlenmiş olmaktadır. Ambalajlama malzemesi olarak kaliteli malzeme kullanarak ambalajların yırtılması neticesi oluşabilecek zararlardan kurtulunmaktadır. Eşyaları evden indirme ve eve çıkarma işlemini eşya asansörü ile yapıldığından zamandan tasarruf edilmektedir. Ayrıca merdivenlerde oluşması muhtemel zarar maliyetinden kurtulmuş olunmaktadır. Araçların tamamı son model ve bakımlı araçlardan seçilmektedir. Bu sayede yolculuk esnasında gerçekleşebilecek bir arıza ihtimali minimum’a indirilmektedir. Bu da beklenmedik bir maliyet oluşmasını önlemektedir.

Güngören Evden Eve Nakliye Neden Tercih Edilmelidir?

Güngören evden eve nakliyat tercih etmeniz için size oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Bir ürünün ya da hizmetin pahalı olması her zaman onun kaliteli olduğu anlamı taşımaz. Biz firma olarak kalitenin uygun fiyata sağlanabileceğinin en güzel örneklerinden biriyiz. Yukarıda da bahsedildiği üzere kaynakları verimli kullanmak suretiyle diğer firmaların aksine fiyatlarımızı makul seviyede tutabiliyoruz.