Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Fatih Evden Eve Nakliyat

İster kendi istediğinizle olsun ister herhangi bir nedenden ötürü taşınmak zorunda kalmış olun taşınmak hafife alınmayacak bir iştir. Bu nedenle evinizi Fatih evden eve nakliyat hizmeti sunan bir firma aracılığıyla taşıtmak sizin için en doğru tercih olacaktır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken küçük ama çok önemli bir detay bulunmaktadır. Eğer bu detay göz ardı edilir ve dikkate alınmazsa sonunda hayal kırıklığına uğramak kaçınılmaz olacaktır. Eviniz taşıma işini vereceğiniz firmanın sadece adı evden eve nakliyat olabilir. Kısacası evden eve nakliyat yapıyoruz iddiasında bulunuyor fakat sunduğu hizmetin bununla uzaktan yakından alakası olmayabilir.

Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Fatih evden eve nakliyat yapmak ilk başta uzmanlık ister. İşi salt hamaliye işi gibi görmek büyük yanlıştır. Çünkü söz konusu olan odun veya kömür değil sizin bin bir türlü emeklerle kazanarak aldığınız eşyalarınızdır. Firmamız yıllardır bunu hatırında tutmuş ve hizmetlerini bu hassasiyet üzerine yürütmüştür. Bu amaçla firma bünyesinde yer alan tüm çalışanlara sürekli olarak yapılan iş ile ilgili eğitici seminerler düzenlenmektedir. Sektörde ki yenilikler konusunda bilgilendirilmektedirler.
Taşımada kullanılan nakliye araçlarının yeni ve bakımlarının düzenli olarak yapılmış olmasına büyük özen gösterilmektedir. Eşyaların sarılıp paketlemesinde en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kırılacak derece de hassas olan eşyalar mutlak surette balonlu naylon diye tabir edilen koruyucu poşetlerle sarılmaktadır. Kurulup, sökülebilen eşyalar mümkün olan en küçük parçalarına ayrılarak ayrı ayrı paketlenmektedir. Eşyaların gerek toplanması gerekse yeni yerine serilmesi esnasında herhangi bir zarar oluşması halinde sigorta kapsamında oluşan zarar eksiksiz olarak karşılanmaktadır.
Eşyalarınıza değer veriyorsanız ve zarar görmeden taşınması istiyorsanız Fatih evden eve nakliyat yaparken hassas ve özenle davranarak yıllardır sektörde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden firmamızı tercih edebilirsiniz.