Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Taşınmak çok ciddi ve önemli bir iştir. Çünkü koca koca mobilyaların, beyaz eşyaların, hassas mutfak eşyalarının, pahalı ve büyük ekran televizyonların güvenli bir taşınabilmesi ancak doğru Eyüp evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma ile mümkün olabilir. Sıradan firmaların elinde eşyalarınız bir taşımada hurdaya dönebilir. Böyle bir durum göze alınamayacak kadar büyük bir risktir. Çünkü ev eşyası bir sarfiyat malzemesi değildir. Ev eşyalarının alındıktan sonra uzun süre kullanılabilmesi ümit edilmektedir. Durum böyle olunca taşınmak kaçınılmaz ise geriye yapılacak tek bir şey kalmaktadır. O da bu iş için doğru firma ile çalışmak.
Firma olarak yıllardır verdiğimiz Eyüp evden eve nakliye hizmetleri ile sektörde öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bize yaşattığı bu haklı gururu sürdürebilmek içinse sürekli kendimizi geliştirmekte ve firmamızın değişen dünya şartlarına entegrasyonunu sağlamaktayız. Bu amaçla firmamızda kullanılmakta olan nakliye araçlarını sürekli yenilemekte, dolayısıyla eski ve yıpranmış araçlarla hizmet vermemekteyiz. Taşıma araçlarımızın tamamını evden eve nakliye yapılmak üzere özel olarak dizayn ettirmekteyiz. Bu sayede eşyalar araç içerisinde daha düzenli durmakta ve yolculuk esnasında oluşacak sarsıntılardan etkilenmemektedir. Taşınacak tüm ev eşyaları ebatlarına bakılmaksızın özenle sarılmaktadır. Eşyalar sarılırken kesinlikle battaniye kullanılmamaktadır. Her eşya için tek kullanımlık balonlu naylonlar kullanılmaktadır.

Asansörlü Eyüp Evden Eve Nakliyat

Bütün Eyüp evden eve nakliyat firmaları bilir ki eşyaların taşıma esnasında en fazla zarar görmekte oldukları yerler merdivenlerdir. Bu yüzden eviniz yüksek katta ise güvenli bir taşıma için gereken ilk şart taşıma işleminin merdivenlerden yapılmamasıdır. Bunun yerine taşıma işlemleri için özel olarak üretilmiş olan eşya taşıma asansörleri kullanılmalıdır. Firmamız bünyesinde yer alan yeterli sayıda ve uzunlukta ki eşya asansörlerimiz sayesinde eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.