Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe ister tüm yenilikleri bünyesinde barındıran araçlarımızla olsun, isterse de alanında uzman personelimizle olsun Erenköy evden eve nakliyat olarak oldukça iddialıyız. Yıllardır bu işin içerisinde olmanın verdiği tecrübenin yanında insanlarında güvenini kazanmış olmak bizi ayrıcalıklı yapmaktadır. Yine bizi en çok mutlu eden şey ise bize bir kez eşya taşıtan müşterilerimizin bundan sonraki tüm taşınma işlemlerinde doğrudan bizimle irtibata geçiyor olmasıdır.
Elbette ki bu başarıyı ve güveni sağlamak bizler açısından kolay olmadı. Bunun için her daim akliyat işlemlerindeki yenilikleri takip ettik ve kendimize uyguladık. Aynı şekilde birlikte çalıştığımız ekibin güvenilir ve alanında en iyilerinden olmalarına büyük önem verdik.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliye

Erenköy evden eve nakliye olarak her daim müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tuttuk. Taşıma işlemine başlamadan önce hiçbir müşterimizi ayırt etmeden, eşyası az çok demeden taşıma işlemine tabi olacak her bir eşyasını sigortaladık. Taşınma esnasında ki yaşanabilecek en ufak bir olumsuzluğa karşı bunun önlemini almış olduk, buda gördük ki bütün müşterilerimizin bizden memnun kalmasını sağladı. Bunun haricinde her arkadaşımız müşterilerimizin evine galoş ile girer, işini tertemiz yapar ve çıkarken de arkalarında en ufak bir atık bırakmazlar.
Tamamen en güzel şekilde sökülen ve ambalajlanan eşyalar aynı hassasiyetle araçlara yüklenir ve yeni adrese ulaştırılmak üzere yola çıkar. Varılan yeni adrese asansörlü taşımacılık sayesinde hiçbir zarar görmeden çıkarılan eşyalar Erenköy evden eve nakliyat çalışanları tarafından büyük bir özenle paketlerinden çıkartılır ve aynı hassasiyetle tekrardan montajlanır. Tamamının kurulumu gerçekleştirildikten sonra siz değerli müşterilerimize kullanımınıza hazır bir şekilde sunulur. Arkalarında hiçbir atık maddesi bırakmadan evinizi sizlere tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Bize ulaşmanız memnun kalmanız için yeterli olacaktır.