Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık deyince ilk akla gelen Çatalca evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız olmaktadır. Elbette ki insanların ilk aklına gelen firma olmamız kolay olmadı. Fakat şu da unutulmaması gereken bir gerçektir, hiçbir başarı tesadüf olmadığı gibi dürüstçe yapılmayan hiçbir işten de başarı elde edilemez. Firma olarak işimize dört elle sarıldık ve her zaman insanların hakkını yemeden, yalan söylemeden ve en önemlisi de eşyalarına zarar vermeden işimizi gerçekleştirdik. Biz işimizi severek ve dürüstçe yaptıkça insanların bizlere olan teveccühü de doğal olarak arttı.
Önceki ev taşıma işlemleri esnasında yaşadıkları olumsuzlukları anlatan müşterilerimiz, bizim çalışma tarzımızı ve ekip arkadaşlarımızın ne kadar düzgün iş yaptığını görünce pişmanlık yaşadılar. Neyin pişmanlığı biliyor musunuz; keşke daha önce sizlerle tanışmış olsak ve sizlerle iş yapsaydık ifadesinin pişmanlığı.

Çatalca Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Firmamız Çatalca nakliye olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bizi aradığınız zaman sözleştiğimiz tarihte evinize gelir ve arkadaşlarımız tarafından eşyalarınızın taşınma işlemi başlatılmış olur. Arkadaşlar öncesinde bir sözleşme ile taşınacak olan eşyalarınızı sigortalamaktadır. Böylece olası yaşanacak en ufak bir olumsuzluğu firmamız üstlenmekte ve siz değerli müşterilerimize hiçbir mağduriyet yaşatılmamaktadır.
Bu işlemin ardından ekip arkadaşlarımız gayet profesyonel şekilde evinizdeki tüm mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın sökme işlemini gerçekleştirirler. Sökümü yapılan mobilya ve eşyalarınızın hassas bir şekilde paketlenmesi gerçekleştirilerek araca yükleme işlemi yapılır. Çatalca evden eve nakliyat firmasının tecrübeli şoförleri sayesinde eşyalarınız güvenle yeni adresine ulaştırılır. Buraya da gelen ekip arkadaşlarımız bütün eşyalarınızı paketinden çıkararak kurma işlemini gerçekleştirir. Sizlere tamamını kullanımınıza hazır halde teslim ederek ekstra hiçbir iş bırakmazlar. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde bizde eşyalarınızın emniyetini sizlere garanti ederiz.