Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Farklı nedenlerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalan insanlar, bu önemli işi kendi başlarına yapamazlar. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay bir işlem gibi gözükse de durum sanıldığı gibi değildir. Büyükçekmece nakliyat noktasında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak eşyalarınızı taşımaktadır. Biz eşyalarınızı taşırken, gönül rahatlığı içinde siz de diğer işlerinizle meşgul olabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde taşıma işleri her geçen gün biraz daha kolaylaşmaktadır. Geçmişte tamamen insan gücüne dayalı olarak yapılan söz konusu işlemler, günümüzde ise önemli ölçüde teknolojik aletler yardımı ile yapılmaktadır. Firmamız da bunları etkin bir şekilde kullanmakta ve hem eşyalarınız daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşınmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliye konusunda beklentilerinizin karşılanacağını size garanti ediyoruz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evinizi taşımak için bize başvurduğunuzda öncelikle detaylı bir değerlendirme yapıyor ve hangi yöntemleri kullanacağımızı belirliyoruz. Eğer taşıma yapılacak daireler, yüksek katlarda bulunuyorsa mutlaka asansör sisteminden yardım alıyoruz. Böylelikle eşyalarınız merdivenlerdeki risklerin hiçbirisini yaşamamış olacaktır.
Firmamız bünyesinde görev yapan marangoz ve tesisatçı personellerimiz, mobilyaların sökülen parçalarını sökmekte ve bunları özel olarak kullanılan malzemelerle ambalajlamaktadır. Daha sonra ise söz konusu paketler asansör yardımı ile aşağıya indirilerek araca yüklenmektedir. Kullandığımız araçların büyüklükleri farklıdır ve eşya durumunuza göre kamyon, tır ve kırkayak gibi seçeneklerden birisini tercih etmekteyiz. Araçların kasaları özel olarak dizayn edilmiştir ve eşyalarınız taşıma esnasında kesinlikle zarar görmez.
Büyükçekmece nakliye işlemi yapılmadan önce eşyalarınızın tamamı sigortalanmakta ve bu durum sayesinde olası zararlardan etkilenmemektesiniz. Taşıma esnasında personellerimiz gerekli dikkati ve özeni gösterdiği için hasar durumu neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Fakat yine de firma olarak sigorta tedbirini uygulamaktayız.