Bursa Evden Eve Nakliyat

Mar 20, 2021 Uncategorized

Bursa evden eve nakliyat firması olarak nakliye konusunda sizlere güvenli ve iyi bir hizmet sunuyoruz. Firmamız ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Taşınmasını istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınız şehir içi ve şehirler arası fark etmeksizin itina ile taşınır. Taşınma öncesinde firmamız tarafından adresinize bir ekspertiz gönderilir. Bursa evden eve nakliye ücretleri ekspertiz tarafından belirlenir.

Böylece taşınma sonrasında sürpriz bir sonuçla karşılaşılmaz. Eşyalarınızın taşınması uzman ekibimiz tarafından sağlanır. Evinizde bulunan mobilya, yatak odası takımı gibi eşyaların sökülmesi ve kurulumu yine ekibimiz tarafından yapılır. Ayrıca çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi bağlantı gerektiren eşyalarınız da ekibimiz tarafından kurulur. Bursa evden eve nakliyat firması birçok alanda nakliye hizmeti vermekte.

Ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti, eşya depolama ve sigortalı nakliyat gibi hizmetlerimiz de mevcut. Taşınması planlanan her türlü eşyanızı çalışanlarımız tarafından tek tek paketlenir. Paketleme işleminde pat pat naylonlar ve kalitesi yüksek battaniyeler kullanılır.

Bu sayede eşyalarınız taşınma sırasında hasar görmez. Talebiniz doğrultusunda, mutfakta bulunan tabak çanak gibi eşyalar ekibimiz tarafından toplanır ve paketlenir. Ayrıca gardropda bulunan giysileriniz, yorganlar nevresim takımı gibi eşyalar da yine ekibimiz tarafından sarılır. Evinizin salonunda bulunan kitaplık, biblo, avize gibi diğer eşyalarınız da çalışanlarımız tarafından usulüne uygun şekilde ambalaj işleminden geçirilir. Bursa evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan nakliye konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Ofis Taşıma

Bursa evden eve nakliyat firması, ofis eşyalarınızın taşınması için de her koşulda yanınızda. Ofis eşyalarınız şehir içi ya da şehirler arası fark etmeden istediğiniz adrese güvenle taşınır. Ofisinizde bulunan mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulumu ekibimiz tarafından sağlanır.

Ayrıca bilgisayar ve diğer elektronik eşyalarınız pat pat naylonlara sarılır. Ardından karton kolilere yerleştirilir. Eşyalarınızın ambalajı Her türlü hava koşuluna göz önünde bulundurularak yapılır. Bursa evden eve nakliyat firması olarak sizlere bir telefon uzaklığındayız. Firmamızdan nakliye konusunda her türlü bilgiyi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Bursa Eşya Depolama

Bursa evden eve nakliyat firmasının sizlere sunduğu hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetidir. Taşınma sürecinde beklemesini istediğiniz her türlü ev ve ofis eşyanız depolama alanlarımızda saklanır. Eşyalarınızın depolandığı alanlar temiz ve güvenli alanlardır. Eşyalarınız bu güvenli alanlarda her türlü hasara ve hırsızlığa karşı 7 gün 24 saat korunur.

Depolanmasını istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Depolama alanlarımızın ücretleri aylık olarak alınmaktadır. Eşyalarınız firmanızın depolama alanlarında istediğiniz süre boyunca kalabilir. Bursa evden eve nakliyat firması, sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızdan nakliye konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Şehir İçi Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firması şehir içinde istediğiniz her noktaya eşyalarınızın nakliyesini sağlamakta. Bursa evden eve nakliye ücretleri mesafeye göre fiyatta değişkenlik gösterir. Firmamız olarak taşınmasını istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınızın uzman ekibimiz ile istediğiniz yere taşıyoruz. Eşyalarınız ekibimiz tarafından itina ile ambalaj işleminden geçirilir.  Ambalaj işleminde havalı naylonlar ve markalı battaniyeler kullanılır. Battaniyelere sarılarak taşınan mobilyalarınız hasar görmez ve çizilmez. Ayrıca züccaciye türü eşyalarınız pat pat naylonlara sarılmasının ardından karton kutulara yerleştirilir. Bursa evden eve nakliyat firması şehir içinde taşınmasını istediğiniz her türlü eşyaya istediğiniz adrese taşıyor. Firmamız, sizlere bir telefon uzağınızdadır. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet isteğinde bulunabilirsiniz.

Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firması, şehirler arası nakliyat konusunda işinde iyi ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firmamız, işinde uzman ekip ile çalışmakta. Eşyalarınız, ekibimiz tarafından, nakliye öncesinde özenle paketlenir. Paketleme işlemi, uzun yol şartları göz önüne alınarak yapılır. Nakliye aracına yerleştirilen eşyalar, özenle istiflenir.  Firmamız, ülke çapında geniş ulaşım ağına sahiptir. Yurdun dört bir yanına, her koşulda nakliye hizmeti yapılır. Bursa evden eve nakliyat firması, ev ve ofis eşyanızın nakliyesini bir şehirden bir başka şehre güvenle sağlar.

Taşınmanın yorucu ve stresli kısmını uzman ekibimize bırakın. Ekibimiz eşyalarınızı hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde istediğiniz adrese güvenle taşır. Size de yeni evinizin ve ortamınızın keyfini çıkarmak kalır. Eşyalarınız, taşındığınız adreste ekibimiz tarafından yerleştirilir. Kurulum ve bağlantı yine ekibimiz tarafından sağlanır.   Bursa evden eve nakliyat firması, size bir telefon kadar yakındır. Firmamızdan nakliye hizmeti konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Asansörlü Nakliyat

Firmamız bünyesinde olan hizmetlerden biri de asansörlü nakliyat hizmetidir. Bilindiği gibi yüksek binalara eşya ulaşımı her zaman zor ve zahmetli bir iş olmuştur. Eski yıllarda insan gücü ile yapılan bu iş, eşyaya ve insana oldukça zararlı idi. Firmamızın sahip olduğu asansörlü vinçler ile kolaylıkla yapılmakta.

Asansörlü nakliyat sistemi ile binanın dışından istenilen taşınacak kata kolayca ulaşılır. Bu sistem ile taşınan eşyalar hasar görmeden pratik bir şekilde taşınır. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti taşınma sürecinde zamandan tasarruf sağlar.

Yüksek katlardaki ev ya da ofis eşyalarınızın taşınması için, sizlere asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Bursa evden eve nakliyat firmasına bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Firmamızdan nakliye hizmeti ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çalışanlarımız, sizleri bilgilendirmekten ve hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bursa Sigortalı Nakliyat

Firmamız çalışanları, ev ve ofis eşyanızın nakliyesinde son derece titiz davranır. Eşyalarınız, özenli paketleme sistemi ile, dışarıdan gelecek olan her türlü hasara karşı korunur. Ancak yine de firmamız işi şansa bırakmaz. Eşyalarınız, her ihtimale karşı sigortalı nakliyat hizmeti ile güvence altına alınır. Sigortalı nakliyat hizmeti son derece avantajlı bir hizmet türüdür. Eşyalarınız, kayıp, çalıntı ya da hasara karşı sigortalanır.

Bu hizmet, firmamız tarafından, siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulan bir hizmet türüdür. Ancak bazı eşyalar sigorta kapsamına girmez. Bu eşyalar, silah, para, ziynet eşyası ve değeri yüksek antika eşyalardır. Bu tür eşyalarınızın bireysel olarak sigortalanması önerilir. Bursa evden eve nakliyat firması sizlerin bir telefon kadar yakınınızdadır. Firmamız ve çalışanlarımız, sizlere güven içinde hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Firmamızdan bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara