Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Artık öyle bir çağda yaşamaktayız ki, hemen hemen ufak işletmelerin hiçbirinin yaşam hakkı yok neredeyse. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti sunan Tuğcular Nakliyat firması olarak bizde kendimizi içinde bulunduğumuz zamana uyarlayarak hemen kurumsallaşma yoluna gittik. Çünkü çağın ve yeniliklerin arkasında kalanlar gerçekten her alanda olduğu gibi nakliyat alanında da başarısız olmaktadırlar. Artık eskisi gibi merdiven basamaklarından eşya indir ve çıkar devri kapandı. Hala bunu sürdürenler varsa da siz siz olun artık bu kişilere iş yaptırmayın. Eşyalarınızın kırılması ya da boasının sökülmesi ihtimali çok yüksek olacaktır.
Günümüz inşaat sektöründe artık moda olan çok katlı yüksek binalardır. Bunlara da zaten merdiven taşımacılığı ile eşya çıkarmak hemen hemen imkansız olmaktadır.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Farkı

Beylikdüzü nakliye işlemlerin de  firmamızın en önemli farkı son model teknolojik alt yapıya sahip araç ve cihazlara sahip olmasıdır. Bundan da önemlisi ise bu araç ve cihazları kullanmasını bile profesyonel bir ekiple çalışmasıdır. Biz ne yaptığımızı çok iyi biliyor ve taşıdığımız yükün farkında olarak hareket ediyoruz. Kurumsal olmanın vermiş olduğu bir güvenle siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti en iyi fiyata sunma avantajına da sahip olmuş olmaktayız.
Önceliğimiz her zaman Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketimizin güvenilir ve işini dürüst yapan bir firma olarak anılmasını sağlamak olmuştur. Bu hedefimiz de bizi bu işi yapan firmalar arasında her zaman en iyi olanlar arasına yükseltti. Bizim için ilk sırada müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir, bu yüzden de az veya çok demeden her tür eşyanızı taşımadan önce sigortalamaktayız. Böylece olmasını asla istemeyiz fakat nakliyat esnasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta tüm masrafı şirket olarak üstlenmekte ve siz müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktayız.