Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Beykoz Evden Eve Nakliyat
Herkes nakliyecilik yapabilir fakat evden eve nakliyat yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Evden eve nakliyat, nakliyecilik işinden çok öte bir iştir. Nakliye, işin sadece bir bölümüdür. Beykoz evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile nakliyeci olmanın yanında mobilyacı da oluyoruz. Tesisatçı hatta paketlemeci oluyoruz. Çünkü taşıma konusu olan malzemeler kömür, demir veya odun değil ev eşyasıdır. Bunların zarar görmeden taşınabilmesi için bir mobilyacı hassasiyetiyle sökülmesi, takılması gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası bir tesisatçı hassasiyetiyle yerleştirilmelidir. Tüm bunlar ve hassas kırılabilir eşyalarınız taşıma esnasında açılıp dökülmeyecek şekilde güzelce paketlenmelidir. Tüm bunları yapabilmek ise bilgi, deneyim tecrübe ister.

Beykoz Evden Eve Nakliye
Evden eve nakliyat normal bir nakliyattan çok farklıdır. Beykoz evden eve nakliyat farkı ne diye maddeler halinde sıralamak gerekirse;
Firmamız ile eşyalarınız sigortalanır. Dolayısıyla taşıma sırasında oluşacak bir kazadan dolayı zarara uğramazsınız.
Personellerimiz sadece bu alanda hizmet vermekte ve bundan dolayı alanlarında uzmanlaşmışlardır.
Evden eve nakliyat araçlarımız kasaları eşya taşımak için özel olarak tasarlanmışlardır. Dolayısıyla içerisinde eşyalara herhangi bir zarar gelmez. Eşyalar yağmurdan, çamurdan, isten dumandan etkilenmez.

Daire yüksek bir katta bulunuyor olması durumunda eşyalar mutlaka yeterli uzunluğa sahip eşya asansörü yardımıyla taşınır. Kesinlikle merdivenlerden taşınmaz çünkü merdivenler eşya taşımacılığında kör noktaları çok fazla olan yerlerdir.
Eşyalar mutlak surette uygun kaliteli ve tek kullanımlık malzemelere sarılarak taşınır. Kutulanması gereken eşyalar kutulanır.
Demonte mobilyalar teker teker sökülür ve aynı şekilde yeni yerinde kurulur.
Firmamız yukarıda sayılan tüm gerekleri yerine getirmek suretiyle sektördeki varlığını yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Firmamızı aramak suretiyle ya da internet sitemizden Beykoz evden eve nakliyat fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.