Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü öyle her önüne gelenin yapabileceği bir iş sektörü değildir. Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak bu işe yıllarımızı verdik. Belirli bir çevre edindik ve her taşıma işini gerçekleştirdiğimiz insanların ise tam güvenini kazandık. Başta da dediğimiz gibi bu iş öyle herkesin yapacağı bir iş değil. Çünkü birçok vatandaşımız eşya taşınması noktasında mağduriyet yaşamıştır ve yaşamaya da devam etmektedir. Amatör kişilere eşya taşıttırdıkları için taşınma esnasında eşyalarının bir kısmı zarar görmüştür.
Böylesi durumlarla karşılaşmamak ve taşınma masrafının haricinde birde eşya yenileme ya da tamir ettirme masrafına girmemek için kesinlikle taşıma işlemini profesyonel kişilere yaptırmalısınız. Bu konuda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Çalışma Sistemi

Tuğcular nakliyat olarak Bayrampaşa nakliye için kendimizi yeniledik ve artık günümüz binalarında daha uygun ve elverişli olan asansörlü taşımacılığı tüm araçlarımıza monte ettik. Aksi takdirde merdiven taşımacılığı yaparken hem ekip elemanlarımız çok yoruluyordu hem de istemesek de eşyalarınızın zarar görme ihtimali artıyordu. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızı hangi katta olursa olsun artık hiç zarar görmeden indiriyoruz ve yine aynı şekilde istediğiniz her kata kolaylıkla çıkartıyoruz.
Bu sistemin en büyük faydalarında birisi de eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden taşınmasını sağlamak oluyor. Bu konuda içimiz o kadar rahat ki taşınma işlemini yapmadan önce bütün eşyalarınızı garanti kapsamına gönül rahatlığıyla sokuyor ve en ufak bir olumsuzlukta dahi tüm masrafları üstleniyoruz.
Çünkü Bayrampaşa evden eve nakliyat olarak teknik alt yapımıza ve çalışan uzman kadromuza sonuna kadar güveniyoruz. Hem biz hem de ekibimiz işini severek yapmakta, nihayetinde isteksizce yapılan hiçbir işten başarı elde edilmesi mümkün değildir. Bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir.