Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyeciliğin oldukça yaygın hale geldiği günümüzde firma seçimi yapmak zorlaşmıştır. Bu gün neredeyse her türden nakliyeci uzmanlık alanı olmadığı halde evden eve nakliyat hizmeti sunma iddiasındadır. Bakırköy evden eve nakliyat uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle diğerlerinden ayrılmaktadır. Bu durumun en sağlam kanıtı ise müşteri memnuniyetinde ulaşmış olduğu başarıdır. Bu başarının sağlanabilmesi ve sürdürülebilmesi için kesinlikle taviz verilmemesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki taşımalarda mutlak surette eşya asansörü kullanılmasıdır.

Bakırköy Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşıma

Eşyaların sağlam ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için özellikle yüksek katlar söz konusu olduğunda mutlaka eşya asansörü kullanmak gerekmektedir. Bakırköy Evden Eve Nakliyat asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Yeteri kadar ve her kata ulaşabilecek uzunluğa sahip eşya asansörleri firma bünyesinde yer almaktadır. Bu sayede taşıma yapılacağı zaman eşya asansörü temin edilememesi gibi bir durum oluşmamaktadır.
Bakırköy Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma
Sigorta hayatımıza girmiş oldukça önemli bir kavramdır. Günümüz şartlarında bir iş sağlama almak isteniyorsa mutlaka sigortalı olarak yaptırılmalıdır. Çünkü sigorta yapıldığında oluşacak bir zarar halinde bunu yüklenmek zorunda kalınmamaktadır. Bakırköy Evden Eve Nakliyat sigortalı taşıma hizmetleri taşınacak tüm eşyaları sigortalamak suretiyle taşıma yapmaktadır. Eşyaların tamamı taşımanın her safhasında, eşyalar paketlenmeye başladığı andan, paketlerinden çıkarıldıkları ana kadar sigorta güvencesi altında bulunmaktadırlar.
Eşyalar sigortalanırken de eşyaların reel değerleri baz alınarak sigortalanmaktadır. Eşyaların reel değerleri ise ekspertiz raporuyla tespit edilmektedir. Kısaca özetlemek gerekirse gerçek değerleri üzerinden sigortalanan eşyaların zarar görmesi durumunda sigorta, zararı tam olarak karşılamış olmaktadır. Yani sadece yapılmış olması için yapılmış değil gerçekten işe yarayabilecek bir sigorta yapılmaktadır.