Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işini nasıl olsa evden eve nakliyata verdim deyip de geçmemek gerekir. Çünkü her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çeşitli kalitelerde hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat ekonomik ve kaliteli taşımacılığı ile bu alanda rakiplerinden bir hayli önde bulunmaktadır. Eğer eşyalarınız ve paranız sizin için değerli ise evinizi taşırken doğru firma tercihi yapmak zorundasınız. Doğru tercih yapmamanız durumunda hem eşyalarınız zarar görecek, hem paranız boşa gidecektir. Daha da önemlisi canınız sıkılacaktır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye Uygun Fiyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat Her şeyden önce kaliteli hizmeti sunulabilecek en uygun fiyata sunmayı temel prensip edinmiştir. Bu amaçla firma bünyesinde verilen hizmetlerin kalitesinden taviz vermeksizin, israflar önlenerek maliyet düşünülmektedir. Ayrıca kar marjını da makul seviyede tutarak müşterilerine destek olmaktadır.
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin Kalitesi

Satın aldığınız ürün ya da hizmet düşük fiyatlı olabilir ancak bu onun hesaplı olduğu anlamını taşımaz. Çünkü hesaplılık kıyaslaması aynı kalitedeki ürün ve hizmetler arasında yapılabilir. Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin kalitesi tartışılmayacak kadar açıktır. Kalite ile ilgili birkaç ipucu vermek gerekirse başlıca şunlardan bahsedilebilir.
Eşyaların zarar görmemesi için tamamı balonlu naylonlar ile paketlenir.

Mutfak eşyaları özel Kutularda taşınır.
Halılar özenle sarılarak halı kılıflarına konulmak suretiyle taşınır
Demonte özelliğe sahip ev eşyaları özenle sökülür ve yeni evinizde aynı hassasiyetle kurulur.
Eşyaların tamamı eksperler yardımıyla fiyatları tespit edilerek mevcut piyasa değerleri üzerinde sigorta ettirilir.
Taşınması gereken veya taşınacak ev yüksek bir katta ise mutlaka her kata erişebilen eşya taşıma asansörü kullanılır.
Yeterli donanıma sahip güler yüzlü ve anlayışlı müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza anında cevap vermek üzere hazır bulunmaktadırlar.