Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlemi denildiğinde akla elbette ki Bahçelievler evden eve nakliyat olarak biz gelmekteyiz. Çünkü bizim kadar işini ciddiye alan ve her yaptığı işte en mükemmel işçiliği çıkaran başka bir nakliye işi yapan var mı bilmiyoruz. Birçok müşterimizden daha önceki eşya taşıtmalarında başlarına gelen olumsuzlukları defalarca dinledik. Fakat bizimle iş yaptıktan sonra çok şükür hala bu kadar dürüst ve temiz çalışanlarda hala varmış demeleri ise bizim için her şeyden üstün olmaktadır.
İnsanların malına zarar verdikten sonra aldığınız paranın da zaten çok hayrını göremediğiniz gibi bir daha da iş yapma imkanı bulamamaktasınız. Çünkü insan aynı hata ir daha asla düşmek istemez, biz de bu yüzden parayı değil yapacağımız işin dürüstlüğünü ön plana koyduk.

Bahçelievler Evden Eve Nakliye

Bahçelievler evden eve nakliyat ekibimizin tamamı alanında profesyonel ve yılları tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Yine aynı şekilde araçlarımız ve asansör sistemlerimiz gayet yeni ve her kata ulaşmak adına gerekli donanıma sahiptir. Tüm ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup yapacakları işin sonunda alacakları paradan ziyade insanların yüzünde oluşacak memnuniyet ifadesine odaklı çalışmaktadır.
Profesyonel bir ekipten oluşan çalışanlarımız işlerine başlamadan önce eşyalarınızı listeler ve eşyalarınızın tamamını sigortalarlar. Böylece olması muhtemel bir istenmeyen durum karşısında eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir zarar dahi tarafımızdan karşılanmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat bu konuda siz değerli müşterilerimize asla en ufak bir mağduriyet yaşatmamıştır ve yaşatmayacaktır.
Uzman kadromuz tüm eşyalarınızı en ince detayına kadar söker ve hassasiyetle paketlemesini gerçekleştirir. Aynı şekilde yine dikkatli bir şekilde araçlara yükleme indirme işlemini yaparlar. En son olarak eşyalarınızın tamamının kurulumu yapıp size evinizi aldıkları gibi tertemiz ve tamamı kullanımınıza hazır bir şekilde teslim etmektedirler.