Aydın Evden Eve Nakliyat

Mar 19, 2021 Uncategorized

Belirli bir adreste bulunan yük ve eşyaların planlanan gün ve saatte alınarak farklı bir adrese taşınması işlemini nakliyat denilmektedir. Evden eve nakliyat dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi görünse de karmaşık ve profesyonellik gerektiren farklı işlemlerden meydana gelmektedir. Eski dönemlerde Nakliyat işlemleri taşınacak kişiler için ciddi sorun teşkil etmekteydi.

Aydın evden eve Nakliyat hizmetleri de montaj ve paketleme, eşyaların taşıma aracına yüklenmesi, yeni adrese taşınması, yeni adreste montaj ve kurulumların yapılması gibi aşamalardan meydana gelmektedir. Tek başınıza tüm bu işlemleri yapabilmeniz için farklı kişilerden hizmet almak yerine bu işlemleri bir bütün halinde sunan firmalardan yardım almak daha akıllıca çözüm olacaktır. Aydın evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız a’dan z’ye tüm aşamaları başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Aydın Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemi evden eve nakliyat ile benzer özellikler gösteren işlemlerden meydana gelmektedir. Ofis taşıma biraz daha hassas şekilde yapılması gereken işlemlerden meydana gelmektedir. Özellikle kıymetli evrakların gruplara ayrılarak paketlenmesi ve aynı hassasiyetle taşınması gerekir.

Para kasası ve şirket cari ve Mali bilgilerinin bulunduğu bilgisayar gibi elektronik eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenerek taşınması önemlidir. Aydın evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ofis ve iş yerimizi taşırken tüm bu hassasiyetleri dikkat etmekte ve sorumsuz bir nakliyat hizmeti vermektedir. İşyerini taşımak isteyen kişiler bizlerle irtibata geçerek profesyonel hizmet alabilirler.

Aydın Eşya Depolama

Ev veya iş yerinde kullanmadığımız eşyaların muhafaza edilmesi için uygun yer bulamayan kişiler için Aydın evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız depolama hizmetini de sunmaktadır. Bu sayede maddi veya manevi değeri bulunan satmak istemediğiniz veya ara ara zamanlarda kullanmak durumunda kaldığınız eşyalarınızı sağlam, güvenilir nem ve haşerattan arındırılmış depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Bu sayede eşyalarımızı yok pahasına satmadan muhafaza edebilirsiniz. Depolama ücretlerimiz eşyalarınızın depo içerisinde kapanış olduğu alan göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Kıymetli eşyalarınız veya manevi değeri bulunan eşyalarınız herhangi bir karışıklık veya zarar görmeden uzun yıllar koruma imkanı sunmaktayız.

Aydın evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız sahip olduğu depoların belli dönemlerde ilaçlanması ve temizlenmesi işlemlerini profesyonel bir şekilde yaparak eşyaların küf ve neme karşı zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca tavan ve dış duvarlarında özel olarak yapılan yalıtımlar sayesinde yağmur kar ve olumsuz hava şartlarından etkilenmeden depolama imkanı sunmaktadır.

Aydın Şehir içi Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri şehir içi ve şehirler arası olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Temelde aynı işlemler gerçekleştirilir, tek farkı şehir içi nakliyat hizmetinde araçların daha kısa mesafede yol almasıdır. Aydın evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız bünyesinde barındırdığı farklı ebatlardaki araçlar ile şehir içinde hareket kabiliyeti yüksek araçlar ile hizmet vermektedir. Bu sayede açısı dar olan sokaklarda araçlar manevra yapabilmeye sahip şekilde yaklaşmakta ve eşyaların bir yerden başka bir yere taşıma işleri gerçekleştirmektedir. Aydın evden eve nakliye ücretleri şehir içinde daha uygun şekilde yapılmaktadır.

Aydın Şehirlerarası Nakliyat

Aydın Evden Eve Nakliyat uzun mesafeli yollara dayanıklı son model araçlar ile bu hizmetleri yerine getirmektedir. Son model konforlu araçlarımız ile eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden güvenli bir şekilde istenen yere taşınmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde araçların yakıt tüketimine bağlı olarak maliyetler yükseldiği için fiyatları da şehir içine göre bir miktar yüksektir. Aydın evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunarak konforlu ve ekonomik bir Nakliyat hizmeti vermektedir.

Aydın Asansörlü Nakliyat

Günümüzde binaların yüksek katlı olması nakliyat hizmetlerinin daha Zorlu geçmesine neden olmuştur. Aydın evden eve nakliyat firması olarak sahip olduğumuz son teknoloji asansörler ile eşyalarınızın zarar görmeden kısa sürelerde çok yüksek binalarda dahi nakliyat imkanı sunmaktayız. Asansör kullanan personelimiz gerekli sertifika ve eğitimlere sahiptir.

Bu sayede iş kazalarının önüne geçerek maddi ve manevi olarak zarar görmenizin önüne geçmekteyiz. Aydın evden eve nakliye ücretleri asansör kullanımına ve eşyalarımızı miktarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Asansör kullanımı sayesinde çok yüksek binalarda eşyalar daha hızlı şekilde taşınmakta ve eşyaların zarar görmesi de doğal olarak engellenmektedir.

Aydın Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri başta da belirttiğimiz gibi profesyonel anlamda sunulması gereken hizmetlerin başında gelir. Yardımcı ekipman kullanımı ve paketleme işlemleri dahil tüm aşamaları alanında uzmanlaşmış kişilerin yapmasını zorunlu kılmaktadır. Kurumsal misyon ve vizyon sahibi firmalar sunmuş oldukları hizmetleri sigorta kapsamında yerine getirerek nakliyat kaynaklı olumsuzluklara karşı maddi ve manevi zarar görmenizin önüne geçmektedir.

Aydın evden eve nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde sigorta şartlarını yerine getirerek eşyalarınızın kırılma, ezilme, yanma gibi olumsuzluklar da zararınızı karşılamaktayız. Kurumsal olmayan firmalardan hizmet almanız durumunda oluşabilecek olumsuz durumlarda muhatap bulmanız oldukça güçtür. Doğal olarak maddi ve manevi zarar görmenize neden olur. Taşıma elemanlarımız, son model araçlarımız, düzenli bakım ve onarımları yapılan asansör ve benzeri ekipmanlarımız ile kaza riskinin en az seviye indirmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınızın çizilme ve kırılmalara da dahil zararını da karşılamakta müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde saymaktadır. Ayrıca Nakliyat işlemi öncesi yapılan Nakliyat sözleşmesi ile bütün aşamalar belirtilmekte ve herhangi bir sorun ile karşılaşmanız önüne geçmekteyiz. Sözleşme içerisinde görev alacak taşıma personel sayısı, kullanılacak ekipman hizmet verecek taşıma aracının plakası ve bilgileri, Nakliyat saati ve kullanılacak güzergah gibi bütün aşamalar belirtilmektedir.

Nakliyat Hizmetlerinde Paketlemenin Önemi

Ev veya ofis eşyalarının taşınması sırasında zarar görmemesi için özel muhafaza ürünleri ile sarılması önemlidir. Aydın evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız mobilyalarınızın de montaj işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirdikten sonra balonlu poşetler ile sarılı olarak nakil işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Beyaz renkli mobilyalar an özel olarak paketlenmesi yapılarak kirlenmesinin veya zarar görmesinin önüne geçmekteyiz.

Ayrıca aydın evden eve nakliyat darbelere karşı hassas olan elektronik eşyaların da paketleme ve nakil işlemlerini titizlikle yerine getirerek güvenlidir Nakliyat imkanı sunmaktayız. Paketleme işlemlerine alanında uzmanlaşmış personelimizce yerine getirerek en ufak zarar görmesini engellemekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler internet sitesi ve mobil telefonlarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilir ve bu hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirler.

ile editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara