Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İnsanlık tarihiyle birlikte bir yerlerden başka bir yerlere taşınma işlemi de başlamıştır. Tarihi bu kadar eskiye dayanan bir iş sektörünün hak ettiği değeri kazanması gerekmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat olarak bizlerde nakliyat işini taşımacılıkta en üst seviyelere çıkarmayı hedefledik ve bunu da başardık. Taşımacılık sektöründe en önemli olan taşıdığınız eşyaya özen göstermek ve müşteriye sonuna kadar haklı nazarıyla bakmaktır.

Birçok kez eşya taşıtan müşterilerimizden duyduğumuz şey daha önceki taşınmalarında başlarına her seferinde talihsiz bir kaza gelmesi olmuştur. Peki, bu nasıl olmakta diyecek olursanız; iş bilmez kişilerin eşyayı sökmekten tutunda paketleme ve taşıma esnasında ki özensizliklerinden ve dikkatsizliklerinden kaynaklanmaktadır. Eğer bir iş yapıyorsanız, burada işin niteliği ve niceliği hiç önemli değil tamamen kendinizi o işe vermeli ve gereken hassasiyeti göstermelisiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Neden Çok Tercih Ediliyor?

Ataşehir evden eve nakliyat olarak çok tercih edilmemizin en önemli sebebi şudur. Aldığımız her işi başından sonuna kadar tam bir hassasiyet içinde yaparak, müşterilerimize bütün eşyalarını aldığımız gibi teslim etmemizden kaynaklanmaktadır. Alanında son derece başarılı ve tecrübeli çalışanlarımızla birlikte asansörlü nakliyat sektöründe çığır aştık diyebiliriz. Bizler bu iddialı cümleyi kurduran cesareti ise siz müşterilerimizin bize vermiş olduğu cesarettir.
Bütün nakliyat işlerimizi bir kere garantili yapıyoruz ve nakliye esnasındaki eşyalarınızın başına gelebilecek her tür zararı sonuna kadar karşılıyoruz. Yine Ataşehir evden eve nakliyat çalışanları tüm eşyalarınızı en ince detayına kadar söküp, en güzel şekilde ambalajlamaktadır. Böylece eşyalarınız her tür ezilme ve çizilmeye karşı korunmuş olmaktadır.
Taşıma esnasında da aynı hassasiyeti gösteren ekibimiz, tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın yine yeni taşınmış olduğunuz yerde de kurulumunu gerçekleştirmektedir. Sizlere ise sadece tertemiz teslim almış olduğunuz yeni mekanınızda hayatın tadını çıkarmak kalmaktadır.