Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Her an değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurabilmek çok önemlidir. Teknolojik gelişmeleri takip edebilmek ve bu teknolojiyi kendi bünyesinde uygulayabilmek bir nakliye firması için çok önemlidir. Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız tüm bunları gerçekleştirmeyi başarmış, evden eve taşımayı profesyonel olarak yapmaktadır.
Firma sunduğu tüm hizmetleri sigortalı ve garantili olarak gerçekleştirmektedir. Çünkü firma hiçbir eşyanızın zarar görmesini istemektedir. Zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirleri de almaktadır. Ancak yine bir zarar görmesi ihtimali de göz ardı edilmeyerek eşyalarınız sigorta güvencesine alınmaktadır.  Tuğcular Nakliyat Arnavutköy evden eve nakliyat tercihinde bulunan müşterilerinin memnuniyetine olağanüstü derecede ehemmiyet verdiğinden her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Eşyaların zarar görme ihtimali olan her noktayı tespit etmekte ve gerekli önlemleri almaktadır.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilecekler

Tuğcular nakliyat Arnavutköy evden eve nakliye faaliyetine başladığı ilk günden bu yana kaliteli ve uygun fiyatın değişmeyen adresi olmuştur. Sunduğu hizmetleri büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat yapılırken dikkat edilecek noktalara çok dikkat etmek gerekir. Taşıma işlemini gerçekleştiren personellerin mutlaka bu işi bilen uzman kişilerden seçilmiş olması gerekir. Tecrübesiz çalışanlar olması halinde eşyaların zarar görme ihtimali daha da artacaktır.

Eşyaların paketlemesinde kullanılacak malzemelerin havalı, yırtılmaz ve su geçirmez olması gerekir. Eşyaların sarıldığı malzeme iyi olmazsa, onları sarmak zaman ve para kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Taşınacak eşyalar yüksek kattaki bir dairede olabilir ya da yüksek kattaki bir daireye taşınması gerekiyor olabilir. Bu durumda binanın önüne eşya asansörü kurulması ve eşyaların asansör yardımıyla indirilmesi veya çıkarılması gerekir. Eşya asansörü kullanılmayarak eşyaların merdivenlerden taşınması halinde eşyalar merdivenlerde duvarlara çarpacağından çok büyük zararlar oluşacaktır. Bir evden eve nakliyat firmasının başarılı bir nakliyat için tüm bunlara dikkat etmesi gerekmektedir.