Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Hemen hemen günümüzde hiç taşınmayan bir vatandaş yok gibidir. Tuğcular Nakliyat Acıbadem evden eve nakliyat ile bu konuda siz vatandaşlarımıza elinden gelen hizmetin en iyisini sunmaktadır. Biz biliyoruz ki bir yerden başka bir yere eşya taşıtmak oldukça zahmetli ve yorucu bir süreçtir. Bu yüzden nakliye için en doğru tercihi yapmanız gerekmektedir. Yoksa eşyalarınızın başına kırılmadan tutunda çizilmeye kadar hatta çalınmaya kadar dahi her türlü felaket gelebilmektedir.
Bu konuda vatandaşlarımızın çok dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü artık kısa yoldan para kazanmanın derdinde olan birçok dolandırıcı kişi ya da kişiler türemiştir. Eşyanızı adrese getiriyoruz diye alıp satanlara kadar artık her tür dolandırıcılık piyasada mevcut.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Asansörü

Acıbadem evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize oldukça dikkatli olmanızı tavsiye eder ve bilmediğiniz kişi ya da kişilere hiçbir şekilde ev eşyanızı teslim etmemenizi öneririz. Biz taşımacılıkta son teknoloji neyse onu kullanıyor ve nakliyat esnasında ilk önce taşınacak eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Böylece en ufak bir çizilme, kırılma ya da kaybolmaya karşı sizi güvence altına almış oluyoruz. Böylece sizlerin de bizlerinde içi rahat etmiş olmaktadır.

Taşımacılık işini son derece güvenlikli ve modern asansör sistemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız hangi katta olursa olsun o kata uygun asansörlü taşıma aracımızı göndermekte ve eşyalarınızı en ufak bir zarar görmeden araçlarımıza yüklemekteyiz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, Acıbadem evden eve nakliyat çalışanları yeni adresinize aynı şekilde asansörlü taşıma sistemimiz ile eşyalarınızın çıkarılmasını sağlamaktadır.

Çıkarılan eşyalarınız burada ambalajlarından açılarak tamamen montajlanmakta ve sizlere ekstradan bir iş bırakılmamaktadır. Beyaz eşyalarınıza kadar tamamının kurulumu gerçekleştirilmektedir. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle doğrudan ya da telefon aracılığı ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.